Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » Дайте пораду у створенні стиля
Дайте пораду у створенні стиля

Я навчився створювати міді файли у програмі Cakewalk Pro Audio 9. 

Конвертую у формат .sty як звичайно.

І прошу поради щодо настройки інструментів який вид інструменту

виставляти щоб звучання у колонках (ударної установки був важкий)

так само звучання (баса чи контрабаса теж був важким)

(так само звук у гітари теж звучав важким звуком) і так дальше. -------------------------------------------------------------- Приклад пісень Карпа Наталка - В саду гуляла Ласковий май (Юра Шатунов) - Седая ночь https://www.youtube.com/watch?v=J3KrRX0-GK0 https://www.youtube.com/watch?v=PsqpR3CEar8 Як у гурті Бутырка Бутырка - Халдей (Remix) А для вас я никто -------------------------------------------------------------- Можливо такі підібрати настройки звучання інструментів у програмі Cakewalk Pro Audio 9, чи скачати другу програму.   Прошу поради у якій програмі ліпше створювати стилі і виставляти настройки інструментів у важке звучання   Дякую наперед.

Чувак, я прочитав усі букви кілька разів, але так і не зрозумів політ думки. Що ти спитати то хотів?

Я так зрозумів, що треба прописати стиль в форматі Heavy Metal/MetalCore/Power Metal, судячи по опису в топіку ., або навіть чимось потяжче)))

Тільки питання до ТС - вибирати інструменти треба на синті, де буде стиль відтворюватися, до чого тут ПроАудіо?

Абсолютно точно прописати стиль в форматі  ((Heavy Metal/MetalCore/Power Metal/soft metal))

або подібне я не знав як правильно написати через це до прикладу написав пару пісень.

 

Про синтезатор у мене (YAMAHA PSR E433) я підключаю до компа через міді шнур (USB TO HOST)

+ драйвера і у програмі ПроАудіо в настройках програми вибираю свій міді синтезатор і так створюю

звучання стилю чи мінусовки на свій смак. 

Якби був у мене синт (PSR 540 або PSR 550) або подібна ПСР-900 я б з радістю вибирав інструменти на синтезаторі.

Я помилково замість стиля полька завантажив стиль типа джазу то інструменти звучали в тембрі важкого металу

я зрозумів що мій синт ПСР-Є433 тембр ((Heavy Metal/MetalCore/Power Metal/soft metal)) підтримує.

 

Через це і питаю поради у якій програмі ліпше створити міді-мінусовку стиля з тембрами описаними вище

бо у ПроАудіо я перебрав усі інструменти і настройки та звучання подібно важкого чи мякого металу там немає

 

Дякую

 

Хе, так тут є нюанс - вибрати тембр то є одно, але кожен тембр має ряд параметрів, які можна рулити (процесори, форми хвилі задаючого генератора, еквалізація та багато іншщих). от звідси треба гуляти, бо саме так можна досягнути потрібного результату. Так і пропосуються войси і стилі в клавах.

Я не знаю тої ямахи і її можливостей, тому підказати щось по накрутці її не можу. В ній є якийсь редактор звуків та перформансів? Якщо так, то робиться просто - пишеться стиль на компі, закидається в клаву, там міняються інструменти, попередньо накручені для тяжкості... Або якщо є якийсь редактор войсів для неї... Або ще простіше - взяти той джазовий стиль, розібрати його на молекули і зрозуміти чого так прозвучало. Потім на свому крутити так само. Або взяти той стиль зберегти як паттерн (стерши з нього всі ноти зі всіх треків, лишивши набір інструментів з настройками) і потім на основі нього створювати нові стилі.

Та я вивчив приблизно її можливості та слабі місця мого синта ПСР-Є433.

 

Головне яку програму для компа вибрати щоб створювати міді-файли обробляти їх щоб звучали крутіше з тембром важкого чи мякого металу і тому подібне. 

тай у програмі щоб був широкий вибір інструментів та їх настройок бо по пошуку наприклад в яндексі їх багато надоїсть кожну програму скачувати і аналізувати

через це питаю у вас хто знає більш провірені та професійні програми для створення міді-файлів мінусовок тай для стиля

Підійде будь-який міді секвенсор. Кубейс, Сонар (рекомендую), Пресонус Студіо... Та валом того добра є для написання міді.

А для рульожки звуків треба безпосередньо софт до самої клави, або вже потім на клаві рулити - тут без варіантів.

Що ж ці секвенсори що ви порадили буду пробувати.

А для рульожки звуків порадьте софт до клави, (у мене yamaha psr-e433)

підключаеться USB TO HOST

дякую

По Ямахах то не до мене.  Я з ними не працюю. Пошукайте на офіційному сайті

"Важкого" звуку з тої бідної псрки не виколупати, бо його там нема і не було ніколи. Або інші "дорослі" інструменти, або VST. Програми для рульожки теж, напевне, нема через те, що рулити там тупо нічим (катофф і резонанс - це зовсім не синтез).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти