Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » демо стилів корг па 600
демо стилів корг па 600

Дещо з моїх стилів є тут http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/Gocan/ Деякі робив сам, адаптував під інструмент практично кожен. Якщо комусь щось сподобається  - можу поділитися.

Шановний serhijow чому ви так?я мав наувазі послухати роботи людей які роблять це професійно чогось повчитись,щось цікаве взяти для себе.А стого всього зрозумів що треба забути про самограй грати на живо або пару ноутбуків мікрофон взуби і ніяких самограїв.

Ви мене не вірно зрозуміли...Ви молодець - написали, виклали, постарались.

А ось так звані писаки, хіба що міють обкладати інших, а самі нуль цілих - нуль десятих... А коли їм кажеш, а ну покажи своє, так вони зразу "в ліс"))

. А коли їм кажеш, а ну покажи своє, так вони зразу "в ліс"))

Угу. serhijow, коли Ви вислисловлюєте негативну оцінку про телевізійний серіал (кнужку, картину, фотографію тощо), то Вам пропонують зняти кращий і показати як воно має бути?

а самі нуль цілих - нуль десятих..

Не давайте оцінку професійним здібностям осіб, з якими не знайомі. Неетично, некультурно і не по-пацанськи. А то поучати  сховавшись під незрозумілий нікнейм з пустим профілем справа нехитра.

Про пана ihor57 хлопці не треба, дядько грає не хило. Наголошую - ГРАЄ, саме тому недолюблює самограйщиків

Шановний serhijow вибачаюсь справді не так зрозумів)))

Стилі може бути.Всі є на цьому сайті.Я духовик.Клавіші для душі і кабака.Біля двох років тому купив 600-го і написав стиль ВАЛЬС з нуля.Починаючи з барабанів,бас-гіт.і.т.д.Потім взяв стилі з мінус Львова,підредагував,а цей вальс закинув.Цікавить думка клавішників.Чую сам,що забагато того всього(доріжок акордеона,стрінгу і т.п. Думки щодо недоробок і недоліків?

Ображатись НЕ БУДУ.  Слухай те в моїх записах.

 ВАУ...Впізнаю більшість треків власностворених стилів...polka-2c3R(P)(intro 2,var2/3/4 ,fill1/2,)   waltz 2c4 (var1/2/3/4,end3,fill 1/2/3)зроблених наРА500

Все це зроблено моїми пальцями.Всі до одної доріжки.До речі,збивки я вписав на 8-й і 16такт(різні).За останні 20 років чув багато вальсів.В ПСР-ках заводські вальси мають подібну акордеонну доріжку.Може подібно?Га?Як ви такий впевнений,-киньте запис цих інтро і варів,що ви перерахували.

ДІМА гурт"Дивограй"

Сорі, Ви не зрозуміли!  Мій пост вище відноситься до теми топікстартера!!! .А ви зразу ...бананами

Тоді моцно вибачаюся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти