Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Де можливо скачать программу VocaLive
Де можливо скачать программу VocaLive

Де можливо скачать программу VocaLive? Це на мій погляд чудова програма. Хто можливо працює на ній, чи дійсно є за що платить! Напишіть будьласка. ДЯКУЮ!!!

Купляєте, пробуєте, не подобається - вертаєте програму і каса відшкодовується.

 

Програма VоcaLive працює лише з I-Pod, та I-Pad і лише з Макінтошем. Подібна програма яка може працювати з Віндовс - AmliTube, та Gitar Rig. Ці програми працюють за підтримки драйвера Acio. Класні ревера та набори цілих рекових стійок які працюють самостійно (standalone) без допомоги інших програм, тобто - це віртуальні звукові голосові процесори які ви бачите на моніторі свого компа і регулюєте в реальному часі. Драйвер Acio зменшує затримку і звук стає більш натуральним, та подібним до аналогових процесорів. Працював з такими програмами на пульту Allen Heath ZED10FX. Це мабуть єдиний пульт який дає можливість у повному обсязі використовувати ці програми. Кому що не ясно дзвоніть 0638783699 

 Подібна програма яка може працювати з Віндовс - AmliTube, та Gitar Rig.

Подібні як кит зі слоном...

 

Ці програми працюють за підтримки драйвера Acio.

Не обов'язково. Якщо карта має власні драйвера, то можна і треба задіяти їх.

 

Драйвер Acio зменшує затримку і звук стає більш натуральним, та подібним до аналогових процесорів.

Друга частина твердження - дурниця. Я б поостерігся слухатись ваших порад.

ASIO - то "костиль" для бідних/скупих, у яких грошей на комп вистачило, а на окрему звукову карту навіть стартового рівня - ні.

 

Allen Heath ZED10FX. Це мабуть єдиний пульт який дає можливість у повному обсязі використовувати ці програми.

Ще одна байка...

 
 
 

Ти не хапко , а невіруючий ХОМА який все заперечує. Я розповів те з чим працював і даю пораду людині яка цього потребує. 

Ти не хапко , а невіруючий ХОМА який все заперечує.

Я чітко пишу, що заперечую. І багато до чого ставлюсь скептично - це таки допомагає :)

Я розповів те з чим працював і даю пораду людині яка цього потребує. 

Поради треба давати з принципу "не нашкодь". Топікстартер запитав про вокальну обробку під MacOS/iOS, а ти йому почав розказувати про гітарну під Windows. Нє, ну а чо, хіба не пахоже

Про "аналоговість" ASIO повторю - байка. Вже краще писати про кабелі по 1000$ за метр - в це більше вірять  і навіть купляють :).

Про ZED10 - байка. FX шину будь якого пульта можна завести/вивести в комп і задіяти софтову обробку. У чому полягає унікальність ЗЕДа? У тому, що ти з ним працював?

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти