Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Запитання знавцям Cubase
Запитання знавцям Cubase

Шановны форумчни - вчора зводив проект в Кубейсі (робота була готова на 90 відсотків). На одному з групових каналів вставив робочий плагін (перевірений працюючий) - зберіг проект - почав налаштовувати параметри  і Кубейс пішов у КРЕШ. Після загрузки по новому Кубейса і відкритті проекти - Програма крешиться після підгрузки якраз групового каналу на якому ставив останній плагін. Резервний проект (БАК) збережений лише на 50 відсотках зведеного проекту () і відкривається нормально. Але хочеться відкрити вже готовий проект на 90 відсотків проведеної роботи. Мождиво є якась прога яка дозволяє редагувати файли .CPR. щоб відкотити пророблені останні дії. Зараз почнете кидати у мене камінням , що потрібно зберігати нові зміни у новому проекті, але є що є...

До речі операційна система МАС (10.8.5) - Кубейс 7.07 Елементс (ломаний)

якщо не відновлю проект - то плюю на Кубік і сідаю на Лоджік або протулз. (Кубік задовбав своїми крешами при роботі з віртуальними інструментами і нехваткою оперативки, в мене 8 Гб).

Дякую наперед

Порадься з Бедзьом. Вони з Сєрим працюють в Кубейсі.

Привіт, тезко! Тимчасово винеси DLL проблемного плагіну в сторонню папку. Чи як це на Mac точніше, не знаю. Загалом, винеси його з папки плагінів так, чтоб Cubase його не бачив. Запусти проект. Якщо запуститься - одразу збережи під іншої назвою. Він мусить лайнутись на відсутній плагін, згоджуйся і видали його з інсерту. Шукай інший плагін.

Mac 10.8.5, Cubase 7.0.7 та плагін - 64-бітні?

Дякую Володимире. Вчора так і планував зробити (тільки це була 2 година ночі і нерви зашкалювали ) тому і плюнув. Планував зробити це як тільки прийду додому з роботи. Дякую ще раз за відповідь.

Плаги всі 64 бітні. Плюс Мак видає текстовий документ Креш файл, але щось до кінця не можу його прочитати зрозуміти. Варіант ще попробую запустити на Кубейс під Віндовс. подивлюсь як там ийде

За нагоди якщо не вирішиться проблема попробую викласти креш файл

Виклади краще файл проекту, я спробую його відкрити та перезберегти. Вкажеш, який плагін глючить.

Дякую всім хто відгукнувся. Зробив так як планував я и допомагав Володимир - відкрив проект на віндовсі де не було плагіна який крешив Куб - зняв його і зберіг пид новим проектом.

Писля цього куб загрузився з проектом

Питання вирішене

Влодзю, ми так само робимо з деякими 32 розр. плагінами - просто виносим потрібні ДЛЛки з папок на роб. стіл і не сейвуємо проект з ними... Робота трошки через "костилі" але терпимо...

Колєги, працюю в Кубі 7.5, Віндовс 7 х64, мої улюблені плагіни які є тільки в 32 бітах працюють паршиво.
Знайшов вирішення проблеми в 2ох магічних плагінах. Ці чуваки можуть навтіть віртуал гітаріст під протулсом відкрити=)
http://www.bluecataudio.com/Products/Product_PatchWork/

http://www.soundradix.com/products/32-lives

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти