Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи буде взагалі сезон в тому році.
Чи буде взагалі сезон в тому році.

В усіх напевно в тому році  меньши заказів ніж за всі остані роки і чи є у вас вони взагалі?

А куди вони дінуться? Чи люди залітати перестали?

Я думаю з заказми буде важко, особливо тим хто їздить на виїзди.

"Чи люди залітати перестали?"

)) Я думаю що не перестали, але нам цього року одне весілля злетіло(Люди прикинули ціну за ресторан, музику і все інше і вирішили зробити невелику забаву).

Я думаю люди перейдуть на компактний варіант весілль, в принципі так як і музиканти зробили в колектвах.

Скажу так - ми виїзні музиканти, і поки не жалуємся. Наразі навіть краща ситуація ніж минулого року. Склад колективу - 5 учасників.

Круто!

Помічаю тенденцію зменшення кількості замовлень.Для прикладу:від Великодня і до Петрівки тільки 5 весіль і 2 випускних.

Сезон буде тяжкий,але думаю що всі ми перетерпимо,що б лиш не було війни.

В нашій канторі замовлень цього року поменшало в рази.

 

активний сезон весіль 2015 вже давно розпочав (ще у січні на Василія в середу) Сезон обіцяє бути доволі плідним, так як зо 2 десятки замовлень прийняли. Правда винагорода за працю хоч і підвищилась у гривневому вимірі,  це зовсім не ті заробітки що минулоріч.Не виключаю збільшення числа відмов через кризу, долар, АТО, еміграцію.

Тенденції  до  спаду  не  бачу.Трохи  люди  ціну  шукають.В  нас  з  дружиною  вже  понад  двадцять  весіль  взято.І весіль  15  пішло,тому  що  хочуть  ціну  як  в  тому  році.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти