Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте звукову карту
Порадьте звукову карту

Панове фахівці! Порадьте звукову карту USB. Призначення - в основному слухати музику. Колонки маю хороші (ADAM A7), тому карту треба нормальну. Обовязкова умова - міді порти (для редагування клавішних). Бюджет в рамках розумного (до 300 баків)

pete, зроби "тест-драйв" самостійно. Позич кілька карт, та порівняй. Під адами по рекомендації з форуму... несерйозно. Тільки слухати.

Я не очікую готового рішення, хоча б окреслити напрямок, що варто розглядати.

Roland Quad capture звичайно.Але мені взагалі дивно-нахира студійні монітори лише для слухання музики.?По-моєму те саме шо Корг Оазис для лаби в кабаку.

Roland Quad capture звичайно

І що так безальтернативно? Хто може щось сказати про таку Alva nanoface ? (вигляд подобається, на RME babyface подібна)

мені взагалі дивно-нахира студійні монітори лише для слухання музики

.....а життя взагалі складніше , ніж здається....

 Порадьте звукову карту USB. Призначення - в основному слухати музику. Колонки маю хороші (ADAM A7)

Можна звернути увагу на Motu, Presonus або на той же RME. Але як на мене слухати музику на Адамах - що різати хліб бензопилою...

Але як на мене слухати музику на Адамах - що різати хліб бензопилою

А чому? Чому створювати музику треба хорошу акустику, а її слухати не треба на хорошій акустиці?

Можна звернути увагу на Motu, Presonus або на той же RME

Виробників я знаю, підкажіть моделі.

Зразу видно,що прикалуєшся.А з Юрком згоден,якщо ти страшний меломан,то за таку саму вартість,що вивалив за Адами можна було б купити Хай-фай систему Ямаха,чи Денон,і слухати собі на здоров,я.Любий менш-більш грамотний звукач підтвердить,що студійні моніки спеціально заточені для зведення фонограм,а не для домашнього прослуховування,бо занадто точні,а на рахунок звуковухи,то теж не рахую тебе за .........( не хочу казати), лізеш в Гугл,і дай боже щастя,було б бабло.Карт продається,шо гною,інформації ще більше.За 300 бакинських топову не купиш,а середнього класу-шо ?релігія не дозволяє?

Наприклад пораджу Пресонус Firestudio або Audiobox1818VSL. Їх чув, грамотні апарати... З RME знайомий через Fireface 800, теж апарат вартісний, тільки в нього є два недоліки - він гріється шовар"ят і дорогий як холєра... З Моту пораджу Травелер МК2 або МК3

Зразу видно,що прикалуєшся.

А в чому прикол?

якщо ти страшний меломан

Я зовсім не страшний :)

а не для домашнього прослуховування,бо занадто точні

Хіба то зле?

а середнього класу-шо ?релігія не дозволяє?

Колонки і карта повинні бути одного рівня, принаймні карта має бути не гірша, а в Гуглі вони всі класні.....

Дякую за варіанти....

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти