Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Поділіться будь ласка репертуаром пісень на гостини та весілля
Поділіться будь ласка репертуаром пісень на гостини та весілля

Дивна людина... Ти вже на сайті мінусовок, так качай та й співай собі на здоров,я... а чуйка до того, що коли заспівати, прийде з часом обов,язково, якщо це заняття твоє, а якщо зрозумієш що воно твоє то після порожнього сезону розпродаси апаратуру та й зап,єш ту всю лабу собі холодною водою і заспокоївшись займешся в житті чимось людським... 

От вже є за щось зачіпитися хоч частина і то вже благо

а щодо мінусовок я їх полюбляю більше вручну виконювати

Дякую і за це

 

nachtigall_ua   СУПЕР !!!   Петро являється тим самим лабухом, який купив дві колонки та підсилювач, і думає,що він музикант. А  ще, шановний, треба купити   ЇХАТИ   !!!  Не думали про це ???????? Так подумайте і не задавайте дурних питань. Ви ,що думаєте,що хтось викладе свій репертуар,який  збирався десятками років,а Ви за 5 хвилин почнете на ньому заробляти !!????

хтось викладе свій репертуар,який  збирався десятками років,а Ви за 5 хвилин почнете на ньому заробляти !!????

Я б не прив'язував все до заробляння.

ТС, це шлях в нікуди, з таким підходом. Все впирається в індивідуальні можливості виконавця, специфіку роботи, публіки, локації.

Можете зайти на нашу сторінку, там викладений майже весь наш репертуар... Але ознайомлення з ним Вам користі мабуть не дасть. Такой "треба ходити до ШКОЛИ".

Якщо середньої школи то вона давно закінчена і є освіта і атестат + грамота

а щодо музичної я в ній працюю вже десять років (учитель аккордеона та баяна)

просто розгублення багато всього і не знаю що вибрати

Тому і звернувся за порадою

ДЯКУЮ

 

А от вам  Yulianovich велика подяка

хай ваші заробітки в десять раз примножаться.

НЕХАЙ ГОСПОДЬ, ІСУС ХРИСТОС МАТИ БОЖА,  ДАДУТЬ ВАМ ЗДОРОВЯ

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти