Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підкажіть
Підкажіть
Zinger

Земляче, тут ти перегнув. Не подобається сайт - в неті море простору, не заходь сюди, легше буде на душі.

Дякую за пораду. Саме так я і робитиму !!! Мені особисто  принизливо і огидно бути користувачем цього непрофесійного "музичного" сайту, і знаходитись в середовищі приниження, байдужості, брехні і бариг - фарцовщиків. Счастливо оставаться...... А Метельскому ещё раз и уж точно - в последний, я скажу, что его сайт на данном этапе существования и  деградированного развития - это дорога вникуда......

Друже, якщо людина на базарі чи ринку купила неякісний товар, або її обрахували, то це неозначає, що там усі однакові продавці і інфраструктура ринку нікудишня. Точно так і тут: на сайті багато поважних лабухів, та й необов’язково лабухів, - людей які мають відношення до музики, мистецтва, а ви  кажете:  огидно бути користувачем цього непрофесійного "музичного" сайту... Не варто так земляче...

Мушу підтримати Zingera у його висловлюваннях стосовно якості роботи сайту, модераторів, відношеннях між форумчанами і якості залитого на сайт матеріалу.
 Якість роботи модераторів на тому ж таки кацапському - на рівень вище! 
 Хоча з іншого боку! Мені дуже подобається що це сайт саме наш - український. Я просто не бачу альтернативи!

Roma Good, та видно, що цей Zinger скорше за все мабуть і не земляк вам зовсім... Бо такий уже злющий на весь світ, що капєц просто... Прикол, слово "фарцовщик" у наших краях пропало в народі з ужитку десь років зо 20-25 тому....

Gerika, Ви дуже гарно співаєте!!!
  Дякую за надану насолоду послухати Вас. На жаль - тільки в запису!

Петро Сеник, навіть не уявляю собі як ви змогли послухати...

А він Вас через спеціальну программу прослухав, так само як і заходив без проблем на агенство праздник

 Справді!Вадиме! Довелось попотіти)) ....щоб натиснути кнопочку маніпулятора "Мышь" на Адобе флешплеєрі в розділі Аудіозаписи користувача Gerika, але воно того варте. 
Маю надію, що один із записів належить автору залитого аудіо..саме тому й висловив свої сподівання))

Петро Сеник, А-а! Ха-ха-ха! Так от воно що... Повірте Петре, мені дуже шкода вас розчаровувати, але то є виконання саме тих людей які вказані у назві чи в описі до твору. Коли створили опцію "Аудіозаписи" то ніби було дозволено користувачу туди залити щось таке то я й залила, тож мій профіль... хіба може тепер вже не дозволяється так я видалю їх то мені не проблема...Просто деякі твори є моїми улюбленими(наприклад Simone White), дещо я взяла собі на озброєння для роботи за кордоном, а пісеньку з мульту я зняла спеціально для похресниці, бо вона її дуже любить, завжди підспівує коли слухає.  Нажаль своїх власних студійних записів я не роблю бо то не на часі для мене через сімейні обставини... та й матеріально зараз не до того... можливо в майбутньому коли життя якось стабілізується, трішки зміниться на краще...творчі ж люди оптимісти... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти