Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підзвучити скрипку.
Підзвучити скрипку.

Доброго здоров'я,шановні.Задумав я застосовувати скрипку на весіллях не лише за столом,але і під час танцювальної частини.Так от,питання №1:яким мікрофоном можна підзвучити скрипку?Критерії:мікрофон потрібен такий,щоб кріпився безпосередньо на інструмент.Можливі варіанти радіо.Крім того велику роль грає ціна,так,як не впевнений,що моя ідея себе виправдає.Преміум-клас не цікавить абсолютно,не виправдано.Планую використовувати обробку.Яку?Не скажу,то моє ноу хау.То що скажете?Обіцяю тому,хто дасть найкориснішу пораду розповісти про ноу хау.Жду.

Як не дивно, використовуємо такий http://jam.ua/dimarzio_dp130bk_acoustic_model Можу закинути аудіо

Преміум-клас не цікавить абсолютно,не виправдано

Якраз виправдано, бо це найкращий результат. Є такий мікрофон DPA 4099V, це дуже і дуже добре. Сам чув в колег з з "Рококо". Так, коштує 650$, але звук потрясний!

Сам користуюсь Shadow SH 945 nfx - але яка ціна, такий і результат.

Скажу одне, цей DIMARZIO DP130BK ACOUSTIC MODEL за основу лежить пєзоелемент а ціна його 1438 грн, що явно для вас дорогувато як для проби.Пєзоелемент і в Африці пєзоелемент і буде простіше використати для скрипки саморобний пєзозвукознімач який обійдеться в копійки.Таку штуковину я колись виготовляв і можу поділитися досвідом.Потрібно два пєзоелемента як можна меншого діаметру.Один кріпиться на підструнник або як називають підставку а другий на верхню деку.В середину скрипки коли я пробував встановлювати то відразу спрацьовує зворотній звязок,отже потрібно тільки зззовні.Пєзоелементи використовував такі які є в електронних годинниках, приставках, тестерах і тд одним словом серед вийшовшого з ладу електронного хламу не важко буде знайти. Коло підборідника монтується невеличкий гніздовий розєм на малий джек і дальше тоненьким моно мікрофонним кабелем товщиною 3 мм до пульта.Розпайка на скрипці  - пєзоелементи розпаюються тонесеньким 2 мм мікрофонним моно кабелем паралельно для зменшення високоомного вихідного опору пєзоелементів.А на цю ідею тоді мене навів заводський пєзозвукознімач для гітари куплений у магазині "Трембіта".А як добре піде то тоді можна купити й DPA 4099V (це за умови дорогої майстрової скрипки і професійного виконання скрипаля).

Вельми вдячний за відгуки.Більш розгорнуто напишу іншим разом,а зараз надибав таку штуку:http://www.minus.lviv.ua/blurb/mikrofon/S/46960.

Ваша думка?

Наскільки мені відомо петличні мікрофони розраховані для дикції якщо не помиляюсь.А це зовсім може бути інша частотна характеристика і полоса пропускання ніж потрібно для скрипки. Тоді я експерементував і з мікрофонами але вони не мають такої чутливості і ловлять посторонні звуки на відміну від звукознімачів .На мою думку як для запису в студії мікрофон краще а для живої роботи  то звукознімач.

надибав таку штуку:http://www.minus.lviv.ua/blurb/mikrofon/S/46960.

Ваша думка?

Грав через схожий, не сподобалось. Віталік, без особистих проб підібрати неможливо. В кожного своє бачення якості звучання. Не конче купляти девайс. Знайди в кого є щось подібне, послухай на чужому, та на свому інструменті. (Якщо щось, то 12 липня будемо мати роботу у Львові, під'їзджай, познайомишся з моїм Shadow SH 945 nfx).

Передзвони до Юрка є ноу -хау.

Дякую всім за відгуки.Якшо вийде,то на Петра підскочу до вас,Ігоре.Де саме ви будете працювати?

 

Де саме ви будете працювати?

Граємо весілє в  Українському Католицькому Універі.

P.S. Віталік, найвища пора поспілкуватись невіртуально.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти