Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мішкерний пуль YAMAHA MG124CX
Мішкерний пуль YAMAHA MG124CX

Допоможіть будь ласка .Маю мішкерний пуль YAMAHA MG124CX, і не працє один вихідний канал на підсилювач звуку , хтось може знає в чому може бути причини ?

Знайома ситуація , в мене також колись такий був пульт і точно така поломка. Не хочу Вас засмучавати , але це полетів вихідний транзистор . Два роки назад такий транс дуже важко було найти , замовляв похожих два і їх міняв , та ще місце де вони знаходяться , не ахті щоб поміняти ....... Хорошого майстра шукай.......

Зрозуміло дякую за пораду .. я думав що там доріжка на платі але я розібрав слідів плавлення чи горіння не видно думав що конденсатори провірив а вот до трназисторів не дивився а де саме вони знаходяться ? 

Два дні назад потрапив такий же пульт з такою ж поломкою. Була замінена мікросхема на виході правого каналу, плюс декілька смд резисторів у її колі. Через 2 години клієнт забрав пульт із майстерні. Несправності такого плану у мікшерів трапляються час від часу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти