Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Як налаштувати Boss VE-20
Як налаштувати Boss VE-20

Всім привіт!!! Придбав собі процессор BOSS VE-20 не знаю як налаштувати. Допоможіть, підкажіть налаштувать під весілля. Всім хто озветься ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ДОПОМОГУ!!!!!

Не тягніть, розказуйте вже, самому цікаво...

Як налаштувать пресети? звучить якось не дуже гарно.

Давайте почнемо з розділових знаків: http://subject.com.ua/lesson/mova/5klas_1/21.html

Гармонайзер це така штука що ніколи відразу не зазвучить. Нюансів дуже багато, почну з того що потрібно підібрати правильно мікрофон бо не кожен мікрофон який звучить добре під ваш голос буде звучати з даним гармонайзером .Я ніж добився звучання, то перебрав відро мікрофонів.По друге потрібно правильно керувати своїм голосом і якщо ви чуть злажали вслід за вами лажає гармонайзер потрійно.Потрібен правильно налаштований керуючий сигнал для розпізнавання гармонії.В залежності від даних вокалу і від самої пісні підібрати де використовувати терцію, де фальцет,де три голоси.Тут не діє той закон - купив фірму і зазвучало.

 почну з того що потрібно підібрати правильно мікрофон бо не кожен мікрофон який звучить добре під ваш голос буде звучати з даним гармонайзером .Я ніж добився звучання, то перебрав відро мікрофонів.

Можна іти і таким радикальним шляхом, а можна пробувати поредагувати вхідну чутливість, підібрати рівні гармонічних партій або як крайній засіб завести через aux. Тут люди деколи роками чекають, аби їм сказали, який мікрофон купити, а може виявитись, що він "несумісний" з гармонайзером. То їм поламає життя.

 

По друге потрібно правильно керувати своїм голосом і якщо ви чуть злажали вслід за вами лажає гармонайзер потрійно.

У VE20 наявний пітч-коректор.

 

Потрібен правильно налаштований керуючий сигнал для розпізнавання гармонії

Ось тут нас очікує засада. У VE20 немає входу для керуючих сигналів: ні аудіо, ні міді. Коренева нота вказується вручну, круцькою. Мене особисто цікавить, як девайс відпрацює зміну мінорного акорда на мажорний (мала/велика терція) і навпаки. У випадку модуляції зміну теж потрібно внести вручну під час виконання.

 

В залежності від даних вокалу і від самої пісні підібрати де використовувати терцію, де фальцет,де три голоси.

А також додаткова примітка з вказанням тональності кожної пісні і типом гармонізації.

Користуюсь TC HELICON де є керування  гармонією як ручний варіант, так і автоматичний вхідним аудіосигналом і такої проблеми в мене не має, гармонія відслідковується нормально.Що до мікрофону, то ніяка корекція чутливості чи попередній еквалайзер тут не допоможуть, єдиний варіант для чистого правдивого "не електронного" звучання тільки підбір "правильного" мікрофону.Я не заставляю нікого вірити в це бо кожен має свій розсудок, я багато часу працював в тому напрямку беріть пробуйте і ви працюйте і побачимо який результат.

ПС. Якось зайшов до мене мій друг музикант з яким ми ще колись у 80 роки разом працювали і висловився: ану включи то  г- но  що ти купив най я оціню...

Я не включив відразу гармонайзер а під апарат заспівали в терцію як в старі добрі часи хороші речі. Бачиш, сказав колега, спів в живу то є сила  а не якісь там гармонайзери то вссе х- ня! Після цього я включив гармонайзер, виконав декілька речей,  мій колега почервонів і вибачився.

 

Ось ілюстрації, як можна керувати гармонією за допомогою MIDI:

https://www.youtube.com/watch?v=TzFwfSYGquY

https://www.youtube.com/watch?v=9oeDjMkYdz0

Керування по міді Ось ілюстрації, як можна керувати гармонією за допомогою MIDI:    це вчорашній день.

Звісно, вчорашній і "ацтойний". Складний, бо треба трішки бути клавішником з клавіатурою чи мати прописаний міді-трек з гармонією. Зате найточніший і найгнучкіший.

Не те що сучасні: вибрав круцькою базову ноту чи завів на вхід аудіопотік і в деяких складних випадках отримав лажу...

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти