Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Як налаштувати Boss VE-20
Як налаштувати Boss VE-20

Поки я грівся на сонечку, тут стільки цікавого........

Бек вокал, створений гармонайзером може мати хоч і не значний, електроннний відтінок а може бути дуже правдоподібним до натурального людського голосу, все залежить від мікрофону

Ну повна нісенітниця! І щоб це розуміти необовязково навіть знати, що таке гармонайзер, достатньо здорового глузду. Якщо в той самий мікрофон лідер-вокал звучить добре, а сигнал від того самого мікрофона "оброблений" гармонайзером звучить з "електронним відтінком", то "винен" мікрофон?

Геніально!!!. Не знаю чи сміятися чи плакати

Дядько Хапко, моя вам порада, будьте  по простіше і по скромніше.

Якщо для вас складно розуміти думки Д.Хапка, то кажіть "поясни простіше я не поняв", чому за всіх розписуватись?

Багато хто з форумчан судячи по переписці бояться відкривати свої теми бо не хочуть чути ваших зарозумілих фраз та обсиронів

Ага, зашугав увесь форум своїм інтелектом!!! то елекромузик просто комплексує, мабуть невірно оцінив свій професійний рівень.....

А мені подобаються коментарі Д.Х. Коли нормально ставлять питання, то отримують нормальні відповіді. А якщо на питання неможливо коректно відповісти, і промовчати неможливо? Виручає гумор

 

Дуже розумно пишеш...pete fedyshyn  в гармонайзер співаємо? Ні! То чого патякаєм? Грійся на сонечку!

Один  "вумний" уже відплив, тепер ставить свої комедії з " півтоном безвухим" на інших форумах, залишилось ще двоє... 

 

Дуже розумно пишеш

Дякую за комплімент.....

То чого патякаєм?

Коли закінчуються аргументи, залишається тільки хамити....

Один  "вумний" уже відплив, тепер ставить свої комедії з " півтоном безвухим" на інших форумах, залишилось ще двоє...

Не любиш розумних? Не подобається, що ти не самий "вумний"?  Життя жорстока штука! .....

 

Хапко і pete fedyshyn -це тролі, які бігають по всіх темах і показують, що вони "тіпа" розумніші за всіх))))))))))))))

Хапко і pete fedyshyn -це тролі, які бігають по всіх темах і показують, що вони "тіпа" розумніші за всіх)))))))),

Я думаю що буде правильно якщо вони обоє признають свою неадекватну поведінку в своєму лицемірстві, пихатості, зарозумілості і вибачаться перед всіма форумчанами. Проти народу не попреш і якщо прочитати скільки відгуків на форумі не в їхню користь то можна написати книжку...

 

неадекватну поведінку в своєму лицемірстві, пихатості, зарозумілості

Ще які епітети вам відомі? Чи слово заскладне і свідчить про мою пихатість?

Якщо люди пишуть дурниці, то я буду казати: пишете дурнуці, як у випадку зі "спеціальним мікрофоном для гармонайзерів". Бо то повна дурниця, яка видається за істину, а хто не згоден, то він пихатий троль?

Була в мене колись вчитель алгебри і геометрії,  скільки народу в класі її не любило... Показувала, що вона розумніша за всіх, щей нас пробувала вчити. Вибачте мене, Ганна Федорівна...Через 20 років почало доходити, що є люди розумні і від них треба вчитися. Незалежно в які формі вони доносять до тебе інформацію. Навіть якщо це стьоб. Забрати звідси таких людей як pete fedyshyn чи Хапко і на цім сайті читати небуде кого

serhijow

Хапко і pete fedyshyn -це тролі, які бігають по всіх темах і показують, що вони "тіпа" розумніші за всіх))))))))))))))

serhijow У Вас шановний з повідомлень на форумі тільки запитання. Нестане тих "тіпа" розумніші за всіх))) куда стукати будемо, в  "нєізвєсность"?

Вибачаюся, що не по темі

Одне запитання: чи є хоть одна корисна відкрита тема що висвітлив      pete fedyshyn чи Хапко   - жодної!

Ну так в тебе найрозумніша відповідь про мікрофони. Розказав скілько ти відсосав мікрофонів, поки одному помогло і живо включив його в гармонайзер і здобув голос наближений до природнього..... Ну хто ще так може на цьому сайті

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти