Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерні пульти від фірми "ZECK"
Мікшерні пульти від фірми "ZECK"

Ну я цікавився про різницю красоти звучання цих пультів а не про їхню потужність підсилювача.  Ну і хоча там не є велика потужніть то його спокійно хватає в невеличких приміщеннях. Ну або на стаціонар на кабачок або на монітори. А то що ці  пульти вже старі так це всім відомо і чомусь вони класно звучать. Але ще можна найти в хорошому стані. Ну не всіж варвари.

Переливаєте з пустого в порожнє.Поки не послухаєте своїми вухами.Як на мене ЗЕК звучить дуже непогано.Якщо не маєте де послухати,-В мого друга є два ЗЕКи,актив і пасив,в брата- Динакорд.Можу дати контакти.

А де Ви живете? І який Зек активний і який пасивний? І чи не пробували рівняти їх з Дінакордом? Але на одному апараті  !!!

На одних вуликах не порівнював.0995206568-Василь.Це власник,може він порівнював.

А я слухав на одних вуликах Zeck і Динакорд...

І для себе зробив висновок, що динакорд на дві голови краще. Звук у Динакорда плотніший, зібраніший. Правда моделі пульта Zeck - не памятаю.

Взагалі, для лабуха пульт Динакорд знахідка, є все що потрібно - і еквалайзер, і не поганий ревер, і вокальний фільтер...і головне, малини не портить.

Все це саме є і в Зеку. Це залежить з яким пультом рівняли. Наприклад з першим чи другим Дінакордом треба рівняти подібний йому пульт Zeck PD 8-12. Це гідний суперник Дінакорду. Було б цікаво їх двох послухати.  Треба на зрівняння брати рівні вагові категорії.

Я порівнював,дінакорд-м*якіший по звуку,цек-більше пробивний,тому що стоять італьянські підсилювачі.На тихому звуці цек звучить на дві голови краще ніж 1000-2,По потужності цек нічим не поступається(нагружав колонками Dynacord Corus Line 15.3+JBL825).В Цек вихід на 8ом=300,на 4ом=450.На даний час працюю в Ярославлі в маленькому кафе і дуже радий,що взяв Цек з собою,а не Динакорд.Після Нового року у мене буде повний комплект Цека,саби вже купив,топи на підході,тоді і напишу про звук,а так це розмови ні про що.І скажу вам,що гарно мати і Дінакорд,і Цек.По якості виготовлення потенціометрів Цек набагато крутіший,і повзунки з захистом від пилу.Єдиний мінус-на 7 кг важчий від Дінакорда,тому,що трансформатор більший,а хтось писав про 150ват.Ще є таке поняття як демпінг-фактор підсилювача.

Однозначно як на мене Zeck по характеру звучання є природніший м'ягкий і сприятливіший на вухо за рахунок функції "Dylog"яка присутня у Zeck, a Dynacord має звук напористий і твердіший, це думка особиста,а ще найкраще це відчувається у бетонних приміщеннях де Dynacord програє Zeck ,не раз брав 2 пульти і у той самий зал та перевагу мав  Zeck ,за то на вулиці у Dynacord відчувався толчок хоча середина і верх засмічена..Що до віку я скажу так; це старі німецькі трактори які ще довго будуть популярні і востребовані серед лабухів ,а німецька надійнісьть є краща як у сучасних апаратах-це доведено давно.

Усіх з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим !

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти