Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки EV ETX-35P - враження.
Колонки EV ETX-35P - враження.

Минулого тижня вдалося нам послухати трохи вже нашумівшу нову активну трьохполосну колонку від EV ETX-35P. Дуже хотілося послухати її своїми вухами, бо всі хто її чув відзивались про неї дуже і дуже добре. В силу певних обставин часу на прослуховування було не дуже багато, але загальне враження, кожен для себе таки склав.
Щоби прослуховувати не абстракто, порівнювали ми її з декількома іншими топами, а саме:

TX 1152  перероблені під біамп
ETX -12P

Думки присутніх розбіглись діаметрально. Комусь ця колонка сподобалась, комусь не дуже, а хтось залишився розчарованим. Всі ми,як відомо, маєм різні смаки, вуха, уявлення про правильний звук і т.д. Але майже всі зійшлись в одному: всі чекали від цієї колонки більшого.
Все написане далі  - сугубо субьєктивне, особисто моє враження - так почули цю колонку мої вуха. Сподіваюсь, що інші учасники прослуховування також поділяться своїми враженнями, щоби читаючі могли собі скласти певну картину і статистику. Я був тим, кому ця колонка сподобалась найменше. Спробую обгрунтувати. Отже...
Драйвер. Здався чітким, достатньо потужним, і не надто низько "чикаючим". В принципі, до нього особливих питань немає.
6-а. От тут треба зупинитись більше. Ні для кого не секрет, що якщо хочеться чіткого, виразного вокалу, то наявність 6-ки  або 8-ки в колонці - одне з найкращих рішень (хоча і не єдине). Знаючи це, інженери EV дали нам  тої 6-ки скільки нам влізло. Не скажеш, шо вона сильно ріже, але як тільки з'являється  робота в її діапазоні ( ел.гітари на овердрайві, скрипки, писклявий жін.вокал, тощо) вона спішить щедро полити загальний звук підкупаючим багатьох "частотним майонезом" - високою серединою. В парі з непоганим драйвером вона непогано відпрацьовує весь діапазон " висока середина - високі". Але... 15-ка відпрацьовує середину надто суб'єктивно і м'яко. Грубо кажучи, на вухо досить нелінійно, хоча і досить гарно - всякі гундос і банякуватіі середини, які ми так не любимо, інженженери EV повирізали вже наперед за нас .
 НА МОЄ ВУХО, після високої середини,що гарно і щедро дарує нам 6 - ка йде величенька частотна дірка. Таке враження, що велику частину низької середини хтось вирізав. За рахунок цього музика на піддослідній колонці звучить досить спокійно, ненав'язливо і "розкладено по полочках". Воно і не дивно - розкладати залишилось небагато: внизу - бум, вверху - цик, а між ними - трохи високої середини. І все ... В загальному звук колонки здався чистим, виразним, але ненатуральним і прикрашеним. Круглого, натурального звучання вокалу, де голос звучав би цільно, а не поділено на верхню і нижню середини, я так і не почув. Пробували ми настроїти мікрофон під колонку - і до кінця не настроювався. Все здавалося, шо добре, але ше би от то там прибрати, і буде вже ідеально. Прибрали там, а воно зразу в іншому місці шось вилазило.
Музика в ній звучить досить не зле, з ,по замовчуванню, проваленою,пом'якшеною серединою, що робить частотну нішу під, і без того , за рахунок 6-ки, виразний вокал. Поррівняно з ETX -12P музика в ній грала краще . Вокал мені місцями подобався більше на ETX -12P. Тут він був, нехай і не такий виразний, але більше тримався купи, був натуральнішим. Про порівняння з TX 1152 свідомо не пишу нічого. По-перше вони вже не стокові - їх переробили на біамп,  вони грають інакше ніж прості TX 1152 , а по-друге  - вони наші з хлопцями з Перехрестя. Тому, шоби мене не звинуватили в заангажованості і упередженості  - про них ні слова.
 На закінчення, хочу наголосити, шо мова йде про досить, як для наших потреб, високого рівня апаратуру, що дуже пристойно звучить.Тому якшо я написав, шо шістка виперта, а низька середина провалена, то це не значиь, шо колонка -хлам. Вона справді досить і досить непогано грає. Мова йде скоріше вже про смак і "високі матерії ".
Також від імені всіх, хто слухав, і всіх, хто завдяки цьому має змогу тепер читати відгуки про цю колонку, хочу подякувати оф.представнику EV у зах. Україні Роману Яремі за сприяння у організації прослуховування і надану для цього колонку, що тестувалася.
З повагою,

Юрій Волошин.

P.S. Хто підкаже, де послухати колонки Dynacord Madras? Попитав в оф. представників.  Їм не відомо, шоб вони в когось були. Сказали, шо скоріше за все, не послухаєш іх тут. Шо дійсно ні в кого нема ? В цілій Україні ???

Цікавий опис вражень від акустики. Але почати б опис пасувало з того, які фонограми прослуховувались, якої якості, з чого запускались, яка карта,  бо від цього залежить дуже багато, і враження будуть різні, тому розкажіть ще про це.

Фонограми слухались переважно спеціальні - тестові в форматі WMA і WAVE.Слухули також і "робочі" -те з чим працюється в ресторані і на весіллі.  Звукової не було.Слухали з ноутбука Asus, через вихід на навушники.Кабель - довжина 2м, січення кабелю не знаю. Вроді все...

Без звукової карти, тестувати таку акустику нема змісту, ви не отримаєте реального враження про акустику. Ми з товаришем одного разу багато тестів провели, з картами, без , з дорожчими, дешевшими, тестували RCF,  FBT, EV , монітори Adam A7,  так от карта, і  її рівень якості просто кардинально впливають на якість звучання. І мене часто дивує, що буває купують хорошу акустику, а музику крутять просто з ноутбука.

На рахунок звукової з Вами повністю згоден - вона звучить краще від звичайного ноутбука. Але  її відсутність може просто не дати колонці розкритись частотно до кінця. Якби ми одну з порівнюваних колонок слухали на звуковій, іншу - на буці, третю - на мінідиску - тоді би порівняння було некоректним. А  ми всі порівнювали в рівних стартових умовах. Причому різницю між ними було чути зразу. Загальне враження всеодно склалось. Якшо в ЕТХ -35Р  низька середина здалась відносно проваленою, то навряд чи на звуковій карті вона би виявилась збалансованою чи навіть випертою. Думаю, Ви погодитесь. Але дякую за Ваші думки - цікаво поспілкуватись.

P.S. На весіллі ми також пускаємо все тільки через звукову.Тому тут навіто ніхто про це і не спорить. З повагою.

Привіт Юрко ,  там якщо є якісь провали в частотах то це все можна виправити  DSP модулем.  Одне не дуже подобається в тих колонках  драйвер. Бо в JBL такого класу то стоїть 3 дюймовий  драйвер неодимовий.  Дивися серію SRX 800  активну

Підкажіть будь ласка де можна послухати етх 15р та jbl 815 активні по Івано-Франківській або Львівській областях хочу придбати а не чув буду вдячний за відповідь -підказку

 

 

якщо уже вирішили придбати, то нашо слухати?))) Купите - послухаєте

я вирішив купити але якби десь дуло у кого послухати то було б добре бо є кілька варіантів

 

В музичному магазині можна послухати...

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти