Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки EV ETX-35P - враження.
Колонки EV ETX-35P - враження.

 в якому саме магазині

 

Моя думка така ;

якщо у ev етх35 застовують за основу простий бюджетний динамік (я про нижній веду мову  15" 400вт. бляшанку)тобто це і є той самий динамік що стоїть що у серії тх1152( 1152 акустика має заявлено 400вт.)то про ніяке чудо у звуці мови бути не може панове і навіть при тому що доставили там 6"-ку. Розділено і роздано на кожну полосу по підсилювачу та рекламно вказано колонці 2000вт.(це абсолютний лохотрон з тими ватами ..) джерело звуку звичайно що має значення обов'язково,але для мене особисто має значення на сам перед комплектація вже потім все решта.

 

 

Ну з ватами тепер всі фірми перегинають палку. Папір витримає все, Колись були такі динаміки Ейчі 100-ватні і лабалась халтура навіть на двох таких і хватало і звучок був кращий як в теперішніх 400 чи навіть 500ват

Все дуже просто, гучність це децибели а не вати. Але народ хоче вати і йому це дають.

Старі Електровойси з 90х на 300Вт видавали 135 Дб, а зараз клепають на 500вт а видають 128Дб

Підкажіть БУДЬ ЛАСКА що краще взяти електровойс етх15р чи 35р я не чув жодну з них а може десь є можливість послухати буду вдячний приїду куди треба.ДЯКУЮ.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти