Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » УВАГА! УВАГА! УВАГА! ВСІМ МУЗИКАНТАМ !!! Шахраї вийшли на полювання !!!
УВАГА! УВАГА! УВАГА! ВСІМ МУЗИКАНТАМ !!! Шахраї вийшли на полювання !!!

Всім доброго здоров*я. Хотів попередити про шахраїв, які працюють, мабуть вже у всій Україні. Минулого четверга 03.09.2015р. до мене зателефонували, ніби по інтернету замовити на золоте весілля,яке буде сьогодні у Надвірній, Франк.обл., бо музиканти підвели(хтось у них помер). Я подумав, копійчина не завадить, всеодно вдома сиджу(ще й у четвер). Даю згоду. Той, х...,(не знаю,як назвати, так і буду писати), каже що знайшов тамаду, щоб ми забрали з собою по дорозі. Скидує мені по смс номер тамади, а тамаду я вже знаю давно,але цього ніби не видаю. Дали ми всі згоду (як ніколи без ЗАВДАТКА!!!, бо все спонтанно), двінок від х..., але заберіть,по дорозі через Франківськ два пакуночки, це подарок для батьків на золоте весілля і дим машинка, перерахуйте через термінал гроші а я вам на забаві віддам. Я цьому не дав великого значення, бо говорив дуже впевнено і серйозно, але я запитав,яку суму потрібно заплатити?, передзвонив, каже 3200грн., я зразу віддам, я сказав, що такі кошти при собі не маю, він домовивися з тамадою, отже виїхали ми в ту сторону, доїхали до Калуша, тамада на задньому сидінні відраховує гроші, які мають йти за пакунки, запитую його ,як він це має зробити? Каже має перерахувати на рахунок,який зараз по дорозі має скинути той х..., і з тим чеком йти у магазин по товар, тут до нас дойшло, що щось пахне гореним. Зупиняємось на заправці і давай шукати по інтернету цей ресторан, а я паралельно обдзвонюю Долинських музикантів(маю там добрих друзів). Ті вийшли на Надвірнянських музик,кажуть такого кафе немає, дзвоню до х...,каже 2км від Надвірної, Жокей,стара назва 22, вийшли на то село, знайшли через 10людей номер телефону власниці 22(с Пнів), вона каже у нас такі міроприємства не справляють і сьогодні нічого нема. Один з долинських музикантів сказав, що йому дзвонив той самий номер на суботу, в тому самому місці на 150чол. весілля,казав х..., що у п*ятницю передзвонить. Далі дзвоню я до х...,кажу ми на пів дороги, скиньте нам хоча б 1000-2000грн. на рахунок і ми зараз у вас, відповідь ви їдете,чи мені других шукати,ще було кілька висказувань,х... вибив телефон, дзвоню...номер не обслуговується....Розвернулися ми назад, заїхали в Долину, заодно зустрівся з друзями музикантами, посиділи,як годиться. У суботу до мене дзвонить Долинський колега, каже,що той дзвонив з іншого номера(казав що телефон глюкнув). Той питає скільки брати апаратури, бо їдуть перший раз, х... каже 2 колонки хватить. Колега питає, як пройшло золоте весілля в четвер?, х...почав загикатися,поклав слухавку, номер не обслуговується... Х...,добре орієнтується між музикантами, можливо колишній лабух, можливо біженець зі сходу, акцент не гуцульський. Я тут написав цілу історію, але хочу, щоб всі Ви, шановні колеги були дуже і дуже обачні. Працюйте тільки з завдатками. Зараз проблем немає, за 3-5хв. на Приватбанківську розрахункову картку аж бігом приходить смс, і тільки так, або зустріч тет а тет, я думаю що тут працює не один х..., ВСІМ ГАРНИХ ЗАБАВ, ЩИРИХ КЛІЄНТІВ  І МИРНОГО НЕБА !!!

добре що до вас дійшло - пізно вже в дорозі, але дійшло що це лохотрон,номер цього мобільного в мвс.

Пізно дійшло, в дорозі, бо було все спонтанно, і терміново, просто хотів всіх попередити, бо можуть бути різні розводи...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти