Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Цифровий мікшер Yamaha DMP7
Цифровий мікшер Yamaha DMP7

Розкажіть щось про цей пуль .

То вже дуже старе і не варте уваги. Після нього йде ще   Yamaha Promix 01   яка також не вартує уваги.   А вже потім  yamaha 01v  то вже класний апарат

 

Яка реальна ціна на сьогоднішній день для цього пульта-Які вньому плюси і мінуси-Чи є майстри і запчастини внас якщо він недайбог зломається.

Ні разу не попадався щоби хтось продавав .  А за ремонт то хіба треба питати в Києві. Але переважно таке старе вже ніхто не ремонтує в сервісах.  Тільке таке що продається. Або зняте з виробництва але не давніше років 5-7. 

PS        Як на мене я би це не брав навіть за 50 баксів

Смішно слухати слова(То вже дуже старе і не варте уваги),щоб щось говорити,потрібно знати,про що йде мова.Він в Україні один,тому що коштував 4400дол. в свій час і від того він не став гірше звучати.У 87 році це кращий студійний пульт у світі,а це про щось говорить.Про який ремонт може бути річ,чистий японець.Тоді була не та Японія,що на даний час,тоді робили на роки.І якби мені попався такий пульт 5 років назад,ніякого Дінакорда я б не брав.Про новіші моделі Ямах я нічого не скажу,тому-що у мене їх не було.Але час показв,що незавжди нова модель краща за стару(приклад Дінакорда).

У 87 році це кращий студійний пульт у світі,а це про щось говорить

У жюрі на тих змаганнях ви сиділи?  Направду розвеселили......

А як тоді SSL, Neve..... то всьо шлак?

Що можна про це розказати?Навряд чи хтось з присутніх на форумі ним користувався.Час пройшов і пульти ці відійшли.Купувати однозначно не варто,хіба для музею як антикваріат.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти