Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

 просив пояснення не тільки для себе а для інших форумчан, особливо для починаючих лабухів.

Цю школу потрібно пройти самому. Підказки мало що допоможуть. Я по весіллях вже більше 40 років, але постійно виникають якісь нові ситуації, частіше неприємні, ніж приємні. Такий фокус не проходить - "проштудіював форим і все знаю". Нажаль...

Мені не подобаються не самі ведучі а те,що я вже ту програму через пару халтур напам*ять буду знатии

Значить потрапляли на таких. Маєте шанс почути і кращих. І справа тут не програмі, а в навичках і класі ведучого. Серйозні професіонали ведуть не "під кальку", а майже імпровізовано, в них кожне весілля інше. Але тут потрібно мати дані і талант від бога. Тому ми і не намагаємося і близько займатись цим ремеслом. Після співпраці з майстрами "першої лінії", знаєм що будемо виглядати жалюгідно. Переважно це професійні ведучі, а також ведучі передач радіо і телебачення, професійні актори. Хто з ними ще не працював, той і не розуміє про що йдеться. І тут немає жодного значення місто це, чи село. 

Хто працює на прокатнім апараті- не дасть нічого.

Ну це дивлячись що вкладати в цей зміст. Прокат звуку з беклайном зі звукачем та стейджменом 250-400$. На цьому рівні працюють вже інші люди і ведучі там іншого рівня, вже зі своїм обладнанням.

Хлопаки.Будьте професіоналами,то ж ваш хліб.Навчіться гідно годити халтури.Наперед обумовлюйте всі нюанси з замовником перед весільом.А коли вже трапилась проблєма з Марусею,то невже ж вам впадло тримати в сумці дєжурний мікрохвон за 100 гривнів і один лишній канал у пульті.Справжній лабух завжди знайде вихід з положення,я б тій Марусі ще б і підіграв,замість тупого вирішення стосунків з підвипившою родиною(А вдруг то цьоця кума молодого).Ваша робота - створити людям свято і гідно отримати за це- бабло.Це набагато вище підніме вам рейтинг.Якщо ж Маруся бере бабло за тамадування,то послуги звукорежисера можна,як варіант, лагідно і культурно - примусово вирахувати з її гонорару(але так жеби люди не виділи).Чужі флешки перевіряйте завжди,а ще ліпше не пхайте до свого ноута,а найліпше ВІДМОВТЕСЬ ВІД НОУТА ВЗАГАЛІ І ПОЧНІТЬ НАРЕШТІ ЛАБАТИ !!!

Hollow Man ПІДТРИМУЮ! Є такі слова у відомій  пісні "Весілля раз В ВІК,,,",вважаю, що музиканти повинні створити настрій гостям, а зясовувати стосунки на весіллі, думаю не годиться. Але, як казав Сковорода "каждий імієт свій ум-голова..."

 

Не лишаймо " МАРУСЬОК" останньої надії, як тре допомогти - допоможемо.

Ромко Тістик: Кому це потрібно, (писати своє справжнє ім'я і адресу), так можна багато пи..ти і тобі ніхто нічого не зробить, бо не знають хто і звідки, хоча більшість зних напевно грає 2-халтури на рік (одна з них - похорон) і то не факт. Тому деяким користувачам все ж таки раджу:

1.Перш ніж щось сплітати, закиньте пару ВАШИХ ОСОБИСТИХ РОБІТ на крутих кляпах, а не здертих з других сайтів чужих фонограм) а то я маю сумнів що деякі "особи" взагалі мають якесь відношення до музики, це всетаки сайт мінусовок, а не верховна рада...

2.Я не читаю "брєд нікому невідомих осіб" (пишу так тому що не знаю ні імені ні віку, не бачу ваших справжніх фото)...

Я уважно прочитав ВСЕ, і зрозумів що " ... Маруся..." не влаштовує ту "...більшість музикантів...", які " здебільшого беруть на себе хід ведення весілля.." і обслуговують  своє село та ще два, три навколо нього,  де ..." всі  один одного знають."  Я не відношусь, до більшості, то писати не буду НІЦ.. Ну я граю по всіх ближніх селах і не тільки, то що? Чим ти кращий за мене чи інших музикантів - маразм, ШАНОВНИЙ, СПУСТИСЯ НА ЗЕМЛЮ І ПОЛІКУЙ ГОЛОВУ, за таку писанину можна получити пиз...и (нічого особистого, чит.пункт-2) Стосовно того чи співпрацювати з "МАРУСЬКАМИ" ОДНОЗНАЧНО - НІ. Коли я в магазині розраховувався за свій апарат, я там тамади не бачив. На дворі 21 століття, задурно буває тільки "сир в мишиловці"....ТАМАДА ЗОБОВЯЗАНИЙ МАТИ ВСЕ СВОЄ, Якщо у нього немає, тоді у мене запитання; НА ЧОМУ "ВІН" ЧИ "ВОНА" ЗБИРАЄТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ? 

Шановний(на) тамада: Якщо хочеш підключитися до музикантів - ПЛАТИ ГРОШІ, не хочиш платити - КУПЛЯЙ СВОЄ, не маєш свого - ІДИ НАХ...Й, і не став комусь притензії, тобі ніхто нічого не зобов'язаний. Коли виникає такий конфлікт, ЗАМОВНИКИ ВЗАГАЛІ НЕ МАЮТЬ ПРАВА, ПХАТИ СВОГО НОСА, (хто до "вас" має що підключати.) Тому ще раз хочу запитати у деяких користувачів: З ким я ще маю щось узгоджувати і хто має право керувати моїм власним майном (апаратом)????? Якщо хтось зі мною незгідний стосовно даного коменту, чи хоче набити мені пику, звертайтеся, мій адрес записаний в моєму профілі...

Абсолютно згідний з Сергієм Сушанським !!!     Я вище писав, що най буде сам пан Метельський, ну то що !???  Він мені що поміг зібрати апарат ??? Чи він мені брат, сват, кум???   Я не йду до тамади і не прошу підключитись до неї бо мені треба весілля лабати, а йде вона до мене. В такому разі,що б не робила зайвих  кроків і не напрягала свої тендітно-криволапі ніженьки, -я відмовляю!!!.   

Сергій Сушанський   - підтримую на всі 300 % 

Колеги, дяку ВАМ за розуміння і підтримку, але я думаю що в наступних коментах "камінці политять в мій город" Як правило огризаються ті, хто грає за "півтора рубля" самі ніхре.а не вміють, а надіються на якусь МАРУСЬКУ яка все за них зробить, навіть готові раком стати, щоб тільки комусь вгодити. (мікрофона дають, флешки підключають, і т.д) Хочу звернутися до модераторів та адміністраторів: ШАНОВНІ, ВИ МЕНІ РЕЙТИНГ НЕ ПІДНІМАЛИ І НЕ ВАМ ЙОГО ОПУСКАТИ...І ще одне, пан Метєльський нехай в себе на сайті наводить порядок, а то бардак повний...КУПИВ ТРАКТОР - ТРАКТОРСТ, КУПИВ ЯМАХУ МУЗИАНТ...

Так,так, Сєрього, тут багато таких профі закидати камінням, як тільки правда загляне на сайт, то відразу закидають. Зараз побачиш, налетять на тебе ті про яких ти припам*янув.  Так можна визначити скільки неуків тут взагалі, якщо звісно вони не перелякаються цього слова!!!

Сергій  респект і уважуха))))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти