Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

Правда в кожного своя.... але те що ви балакаєте хлопаки...то є типове, наше національне, жлобство,яке нам закладене на генетичному рівні і саме через оцю  рису, наша країна, вже стільки століть, не може вибратись з жопи світової історії.....

Правда в кожного своя.... то 100%, bodja bear, якщо ти не вважаєш себе жлобом, то закинь пару СВОЇХ особистих фонограм, поділися з колегами, а то бачу що профіль пустий, такий як і розмова, хто тобі не дає піднімати країну, чи витягувати її, як ти виразився "з жопи світової історії" чому сидиш за компом, а не там де наші хлопці гинуть, я просто висловив своє бачення, а те, що комусь не подобається, то я "клав велику купу".... Я сам придбав собі апарат і мені вирішувати, хто, чи що туди буде пхати свого носа...

Ну поперше я фоногарм не пишу...По друге, за компом, мені сидіти більше подобається, ніж там де наші хлопці гинуть (проходив, знаю...а ти я переконаний ні)....По третє,якщо ти не можеш вїхати в те що я пишу, чи хто небуть інший,то це не значить шо розмова пуста.... По четверте....твоє бачення, то є втоє бачення,я теж висловив своє бачення ...маю право...По пяте,дивись з купою не переборщи, а то сам ризикуєш в тім гімні захлиснутись... По шосте,  не хами до людей ,принаймні до тих кого не знаєш....мій непростий життєвий досвід підказує....то не завжди закінчується добре...

Не можу погодитися з попередніми співрозмовниками,щодо свого апарату ,так у ведучої повинно бути своє обладнання,але не завжди його можна використати(зал малий і т.д.),по друге ведучу беруть не  тому що рівень музикантів низький,і що до "хлопці беруть ведення весілля в свої руки",то хлопці ще в перервах можуть і посуд  допомогти помити,або ще і сфотографувати сватів на перекурі,кожний повинен займатись своєю справою,І що до "СВОЇХ" мінусовок,не всі можуть писати мінуси і не всім воно потрібно,на те є люди які займаються цим ділом професійно,тут така ж різниця як між музикантом і аккомпаніатором,ну а хто має натхнення і терпіння ,і можливість -МОЛОДЦІ і подяка їм за те що діляться з другими.(МОЯ ДУМКА, НЕ МАВ  НА МЕТІ КОГОСЬ ОБРАЗИТИ)

Я ніколи нікому не хамлю, то по-перше, по-друге я своє відкалатав 15 років назад, а по-третє, я ляканий і не потрібно казати що "то не завжди закінчується добре" Давай закінчим цей нікому не потрібний конфлікт, поки не попали в БАНЮ, я думаю, ми один одного почули. 

Сергій і не думав щось з тобою зясовувати...воно мені ні до чого, я тут розважаюсь а не геморой собі шукаю....і повір щиро від усієї душі (без образ),я не лякав ,просто намагався застерегти ...бо знаю як через о такі дрібні, непотрібні, зясовування можна набратись, справді дуууже  серйозних проблем .....і ще ти таке нахамив ,не мені а людам, з величезним багажем  досвіду і професійності за плечима....то непотрібно робити...форум є для того шоб спілкуватись а не сваритись, 

Мир дружба жвачка

bodja bear я як і більшість користувачів просто висловив свою думку і не більше, я не бажаю ні з ким сваритися, у мене теж не малий досвід за плечима, то і що? Мир дружба жвачка ПІДТРИМУЮ!!! Все ОК!!!! Всім удачі і парнасу......

Бодя, того ми  і в дупі стільки років, що всі хочуть халяви. Правильно Сергій написав, може трохи різкувато, але я , як і багато моїх коллег , його розумієм.  Якось працював весілля у Львові, так приїхав тамада, привіз  із собою саб+ 2 топи  ну і звичайно  звукооператора, звати того чоловіка Роман Метельський. Гарно провів, сам заробив, з оператором поділився , і нічого ні в кого не просив... От так воно і має бути.    А Сергій все добре написав, нема чого шукати в сраці меду, а на гімні сметани...

Бодя, того ми  і в дупі стільки років, що всі хочуть халяви. Правильно Сергій написав, може трохи різкувато, але я , як і багато моїх коллег , його розумієм.  Якось працював весілля у Львові, так приїхав тамада, привіз  із собою саб+ 2 топи  ну і звичайно  звукооператора, звати того чоловіка Роман Метельський. Гарно провів, сам заробив, з оператором поділився , і нічого ні в кого не просив... От так воно і має бути.    А Сергій все добре написав, нема чого шукати в сраці меду, а на гімні сметани...

labuh_1975 - погоджуюся на 1000% Насправді так і має бути... Але мені було б дуже цікаво почути думку і тих користувачів які мають "величезний багаж досвіду і професійності за плечима" а то якось не пасує мені "зеленому" розказувати як треба діяти в даній ситуації... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти