Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Allen&Heath PA12 CP
Allen&Heath PA12 CP

Люди хто користувався, а може хто має такого активного пульта?  Що він собою представляє?  А ну трішки підрозкажіть.

користуюсь таким пультом вже 2 роки,дуже ним задоволени, міняти не збираюсь,задовільняє мене в ньому все,працюю на колонках з динаміками емінемс капа про,драйвера піаудіо.можливо хтось і має негативну критику пишіть-візьму до уваги.

Дайте будь ласка свого номера телефону, Хочу з Вами порадитись.На даний час маю такого самого але пасивного. Пульт хороший -тільки треба вдуплитись в цей параметричний еквалайзер на виході на кожному каналі,і навчитись  його накручувати. Трішки попробував-Звук получається бомбезний.

Користуюсь таким пультом 4 роки (пасивним). По роботі влаштовує, правда ревер би був кращий в ньому. Але духовикам вистачаэє. Для вокалу використовую інший. По поводу еквалайзера, то взагалі не використовую його (все по 0). Для мікрофону 5 ручок настройки (частотно) досить. А от для двох інших каналів (не мікрофонних) 2-полосного еквалайзеру замало (якщо з ноутбуку напряму підключити), Якщо є хороша звукова, то все ОК. Можливо звичайно і параметричним все вивести, це зразу здається що не зрозуміло як ручки крутити. 

В мікрофонному еквалайзері параметрія

Пульт хороший,особливо на виходах параметричний еквалайзер. Реально можна накрутити хороший звук,  Ревер підключаєм виносний, В ньому він не дуже-але під біду можна грати. Але поняття під біду може бути різним, Хтось говорить що в ньому бомбезний ревер а хтось каже що не дуже. Це як для кого,в кожного різні смаки.Але порівнянно з Берінжерем чи з Меккі то в ньому ревер кращий. А так-пульт навіть дуже шороший. Як в користуванні так і по звучанню !!!

Так пультик непоганий....ревер терпіти можна....але я принципово не розглядаю комбайни- все в одному...навіть якщо це повермейт....конфігурація акустики може мінятись....при цьому, пульт лишатись той самий, а возити з собою ПНЧ в нагрузку, за який заплачені гроші і який не використовуєш, бо він не вписується в архітектуру А/С якось в лом... Пульт цей ,добре підійде для ресторанних музикантів одиночок...Колега використовує такий, з старенькою акустикою EVM...мені звук його подобається...

Маю такого пасивного. А до нього використовуєм ревер- TC Electronic M-one XL. Підсилювач Electro voice CP-2200 і колонки  Dynacord PFE-150 це трьохполоска і саби  Dynacord  FE 100 LO.   Звучання получається хороше.

 Пульт  Allen&Heath PA12 CP продавався з програмою для редактування ревера - звучання можна кардинально змінити.

Шановні- а хто має таку програму  для редактування ревера???  Ну бо я брав пульт вживаний і з ним нічого такого не було.  Аж цікаво що з ним можна накрутити.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти