Головна сторінка » Список форумів » 1. Правила форуму. » Правила форуму (зайти і прочитати всім!!!)
Правила форуму (зайти і прочитати всім!!!)
МОЛОДЦІ!!!ТАКИЙ САЙТ ДУЖЕ ПОТРІБЕН .БУДУ ДІЛИТИСЬ СВОЇМИ МІНУСАМИ З КОЛЕГАМИ !!!
Дуже хороший сайт.І легкий в користуванні. 

Я НЕ МОЖУ НЕ ПОДЯКУВАТИ ВСІМ,ХТО СТВОРИВ ЦЕЙ САЙТ І ПРАЦЮЄ НА НЬОМУ! ВСІМ, ХТО ДІЛИТЬСЯ МІНУСОВКАМИ! ПОДІБНИХ РЕЧЕЙ ЗНАЙТИ МАЙЖЕ НЕМОЖЛИВО,ПОВІРТЕ,Я ДОВГО ШУКАВ! БАЖАЮ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!

Дякуйте, будь-ласка, якщо можна, меншими буквами.

Перепрошую,пане Юрію,за невдалий шрифт! Не залив,на жаль,жодної мінусовки,тому що в мене був в основному російськомовний репертуар,дякую всім за чудові українські речі!

Будьте добры, кто знает, что обозначает красная звёздочка. Мой коллектив участвует в конкурсе вокалистов (женский вокльный ансамбль "Симха" г. Кривой Рог), в нашей графе стоит этот знак?! Что это значит? Нас заблокировали? Если да, то покакой причине, я выполняю все условия конкурса. Помогите, пожалуйста, разобраться. Спасибо за ответ и понимание. С уважением Светлана Бурда.

Шановні модератори,скажіть від чого залежить рейтинг користувача?

Від плюсів/мінусів в профілі і оцінок завантажених мінусовок. Але ця тема не для таких запитань.

Доброго дня! не можу залишити коментар Нажимаю надіслати - пише некоректна імейл адреса? В чому некоректна?   kybasic@yandex.com

І ще питає URL якби я її знав, то сам би скачав.

Мабуть вас забанили!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.