Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про інструмент YAMAHA PSR-630
Відгуки про інструмент YAMAHA PSR-630

Шановні колеги, я знаю, що більшість з вас працювали на даному інструменті, і я в цьому числі, багато музикантів говорить, що це хороший інструмент (якщо його прописати), а хтось, що це повна фігня, тому хочу почути ваші думки і розвіяти свої припущення. Моя думка така, YAMAHA PSR-630 (1997 року випуску) показала себе достойно і своє відпрацювала і дана модель була вдалою, так як останнім часом KORG PA-50. Що ви думаєте з цього приводу. Дякую...

не варто - це вже роки,а у гарному стані знайти трудно.Краще вже 640 - 740.

https://youtu.be/tSOznJgwlpI


 

Ра 50 зробив переворот добрий всвій час-і всі забули що є пср 1100  на деякий час- для мене ямаха була сильним інструментом і буде-тому що я виріс під ню-на даний час мені саме краще подобається пср-с-950 і пср 2000 но всетаки пах-4 дуже шикарний інструмент  Но знаю одне що 51 знають всі і ніколи її незабудуть а па 5о напевно молоді музиканти запирають що це за фірма-а кінаповскі динаміки я взагалі мовчу-хоч більша половина ввідіграла на них не одне весілля і проводи і нетеперешніх   пять годин як раньше від 17 00 до 5 00 і три  дні попідрят нещитаю переходу-яка різниця яка клавіша -який звук-які інструменти-главно щоб ти був музикант і міг грати на пяти струнах і з шести.Музикант має вміти викрутитися в любій ситуації-взяти вруки баян і не т.п. Бачив ситуації неодні заглючила клавіша на першому танці і музиканти без силі -і хрен візьмуть в руки трубу барабан і баянан тому що їх нема вних взагалі і нема гогмонайзеза і записаної плюсовки під яку відкривати можна рот-Поважайте наших старших колег таких Як Юліанович - Юрко Dj -Sharik- Електромюзік-  і ще паро чоловік яких я теж поважаю - вони завжди дадуть пораду як начинающим лабухам так і битим і нікого необідять .Що я хочу сказати по темі поважайте старших і прислуховуйтесь для їхнього слова -630 ця вже провірена і помоєму ще небуло збоїв-а 50 приходилось вже прошивати і не раз -дякою всім за увару -може щось написав неправильно але  правду - прошу вибачте мені-ніби нікого необідив-по темі 630 свій був час-50 також- на даний момент пах4 найсильніший  .Якщо ти музикант одіночка.

Цікава думка, я з Вами погоджуюся. Музичні інструменти на замовлення "не варто - це вже роки,а у гарному стані знайти трудно.Краще вже 640 - 740" - я знаю що це за інструмент, але мене все ж таки цікавить "YAMAHA PSR-630" тому що є багато користувачів, які говорять "та в мене YAMAHA PSR-630 краще звучала, ніж ваші теперешні балалайки і т.д." мене особисто це не ображає, я просто хотів почути думку музикантів, які на ньому справді працювали чи працюють, а не ставили для вигляду, чи слухали в "ЮТЮБІ" чим саме цей інструмент такий "хороший" чи "поганний".....

Доброго "со вкусом" клавішника ніяким інструментом як кажуть не злякаєш. Вся справа в голові, руках, смаку та столітті за вікном. В-кайф люди лабають і на DX7-мих і на Poly800-тих, а то взагалі 80-ті якщо не раніше. Ну іще дивлячись куди інструмент включити, бо в дешевезному апараті всьо буде звучати дошкою. Та головне щоб твоє живе лабло подобалось тобі самому тоді воно сподобається й слухачам.

І все ж таки, я хотів би почути коменти, стосовно плюсів, та мінусів даного девайсу, а те що "Доброго "со вкусом" клавішника ніяким інструментом як кажуть не злякаєш" я і сам добре знаю. Дивно, багато користувачів мали справу з цим інструментом, а в переписці одні і тіж самі. А деж подівся п.Назар Рибак, який в більшості коментів писав що: "YAMAHA PSR-630" у нього звучала ліпше ніж (з етичних міркувань фірму вказувати не буду)...

Колись напарник мав таку так, він купив її в 97році, тоді вона вражала але як самограй. Хто вміло прописував, звучала досить не погано та недолік всіх ямашок звуки правої руки не чіткі, змазані як в тумані проти корга чи роланда.На кінець 90-х хорошим варіантом була 630 як самограй та роланд е 36, 38 саме для звучання правої руки, як доповнення до 630 ямахи.

Плюси:насправді хороше звучання,добре продумана ергономіка,насправді інтуїтивне управління (а не так,як пишуть в рекламних брошурках),супер зручна в користуванні.Все це зробило її "легендою".

Мінуси:(за)мало юзерних стилів,погана механіка клавіатури,сюди ж досить неадекватна динаміка клавіатури,трохи мало варіацій стилю (якщо розібратися,то не така вже і проблема:за допомогою Regist Memory ліпили over9000 "варіацій" ).Ну і на даний час морально застаріла,важко знайти неубитий інструмент.Вроді нічого не забув.

P.S.В далекому 2000році я "вмирав" за нею.Та хіба тільки я?

за допомогою дисковода та мідях вона просто вивела всіх лабухів на трішки вищий рівень,всі почала "ганятися" за новими "мінусами" і потихенько деградувати як музиканти,а по звучанню на той період - сказати можна  "нормально",але все ж вона зайняла в  "музеї інструментів лабухів" почесне місце,а після неї вже почалася справжня гонка озброєнь,але  "630" був перший повноцінний інструмент на якому можна було грати , писати і зберігати писане.

Не перший.Перша була 620,або 520 з підсобаченим по MIDI секвенсером.Просто 630 вже  мала 16треків,а 520 лише 5.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти