Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про інструмент YAMAHA PSR-630
Відгуки про інструмент YAMAHA PSR-630
Добрий день. Я зараз граю на пср630 і я не жалію що купив цей інструмент бо грав і на коргах і на роландах але ямаха краща.

Радий за вас. Головне, що задоволення є.

Шановний АНДРІЙ ТИМОЧКО, за які саме моделі Roland та Korg краща.... Хоча згідний з попереднім коментом "Головне, що задоволення є"

Мав Роланда бк 3 не сподобався, а потім корг па 600 і накрився екран.

а потім корг па 600 і накрився екран.  І тут холєра з тим 600-м!!!   Вибачте , що не по темі.

 

...за то МП-3 читає...

В колеги 600 теж здох...видно корг погнався за понтами і забув про якість збірки, прикро...сам я довго юзав і ще подекуди юзаю ПА 50 теж купа питань по надійності ...хоча звук і функціонал ІМХО краще за ямаху... проте про ямахи і про роланди не чув я щоб вони так дохли....

...за то МП-3 читає... Хоч ямаха не читає МП-3 але з ноутбуком спокійніше

А таки справді, колись усе робили на совість. Шкода що тепер усі покращення в синтах стосуються лише наявністю МР-3 а звук це другорядне, хоча мало бути навпаки... 

А таки справді, колись усе робили на совість. Шкода що тепер усі покращення в синтах стосуються лише наявністю МР-3 а звук це другорядне, хоча мало бути навпаки...   А й правда. Коли б музиканти грали в живу  то такого не було!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти