Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Можно Куплю\Продам как то модерить чаще?
Можно Куплю\Продам как то модерить чаще?

собственно сабж . 

тк я как рядовой покупатель просто не годую. 

1) у каждого юзера ( в частности инет магазина ) по 34 одинаковых темы!!! -это очень удручает

2) Категории ( разделы ) кто их называл - они дублируються и некоторых не хватает

3) есть темы которые не относяться к тем разделам, в которых они находяться и еще дублируются в других разделах!!

Ребят, можно модератора в "балку"  или дайте права , хоть ограниченные, но чтоб привести балку в порядок. 

Підтримую! Такого бардаку, як у відділі Куплю/Продам немає ні на одному ресурсі. 

Зробіть щось з однаковими оголошеннями, від яких аж рябить в очах. 

Повинні ж бути якісь Правила! 

 

Намодерили... всі оголошення пропали. Нове додаєш, на другий день вже нема. )))

soundpro,а ви випадково не пробували оформляти свою об'яву згідно правил порталу (з чітко вказаною ціною,а не замудрою фразою ціна-договірна,або тупим зоставлянням номеру свого телефону)?Перш,ніж "гнати" на адмінів,бо лише вони зараз мають право на видалення об'яв,краще б почитали правила порталу.Якось так,вельмишановний  soundpro)).

Микола Марущак, я вам не грубив, так що притримайте язика. Спершу треба розібратись в ситуаціі а потім висказувати своє "фе". 

Шановний soundpro,пояснення для Вас,щоб не виникало зайвих питань до адмiнiв,а саме,куди ж раптом зникли Вашi об'яви: https://ibb.co/dgVjDty   Реагуйте будь ласка на зауваження.Дякую за розумiння.

Peet Калуцький, не пройшло і року... дякую за відповідь. )))

soundpro - так Вам, майже рік назад, пан Марущак писав... Хоча, писати нікому ніхто не зобов'язаний, є ПП , і є обов'язковий "прапорець" у полі "із правилами Порталу ознайомлений". Без нього ви не опублікуєте оголошення. Ображатися потрібно на самого себе, не шукайте крайніх, Вам ніхто і нічого не зобов'язаний....

Soundpro,не ображайтесь,але Ви мабуть вiдноситесь до категорiї людей,котрi завжди i у всьому шукають винних,коли iстина лежить на поверхнi,потрiбно лиш перестати возвеличувати себе коханого.Я ще раз перепрошую,бо нiхто не намагається,нi в якому разi,вас образити.Ви хотiли розiбратись в ситуацiї,я випадково побачив Вашi гнiвнi коменти i вирiшив написати Вам в цiй темi.Щоб було зрозумiло,з певних суб'єктивних причин,я Вам не мiг написати того ранiше.Але i в цiй ситуацiї Ви не впустили шансу,щоб не скубнути i якось не задiти насмiшкою.Бiльш вичерпну i детальну вiдповiдь Вам надав адмiнiстратор сайту пан Богдан,я вважаю,краще й не скажеш.Адмiнiстратори сайту,пан Богдан та пан Сергiй,нiколи i нi до кого не ставились зверхньо i неповажливо,завжди допамагали та допомагають словом i дiлом.Тож допоможемо їм утримувати,такий улюблений сотнями тисяч українцiв,сайт в гармонiї i порядку.Маю надiю,що з усiм розiбрались i бiльше не повертатимемось до таких банальних,але важливих питань,як дотримання ПП та правильного офрмлення лотiв.Всiм миру i здоров'я.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти