Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?
elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?

доброго дня хто чув такі колонки підкажіть різницю що краще буде з сабами і без сабів.дякую.

Краще буде RCF art 325

 а саб все одно треба

саби э треба топи незнаю що вибрати.хотів войси бо знаю як вони грають а радят  rcf но їх не чув і нема де послухати. 

1) ніколи не вибирайте звук на форумі...

2)мій голос за RCF art 315, оскільки ZX4 мені не подобаються.... А RCF art 325 - агресивні, розбалансовані, без саба буде не то....імхо.

дякую.  для себе зрозумів що треба сідати в машину і їхати слухати rcf а там побачу і почую.

А RCF art 325 - агресивні, розбалансовані

Дивне твердження. Взагалі враження про звучання залежить, від уяви про те, як має звучати. У всіх практично акустичних систем формату 15"+1", є спільна хвороба, провал на 1000Гц. Клубняк запускати нормально, а для вокалу поганенько. Акустика з більшим драйвером краще відпрацьовує середньочастотний діапазон.

P.S. У топових моделях практично у всіх виробників стоять великоформатні драйвери.

Піт Федишин, а памятаєте, ті часи коли працювали здебільшого на Луганських  головах плюс твітер о там провал був!!!!!!!!!!!! В мене ше валяється подібний девайс....іноді дууууже рідко, на ньому репетирую, пів години і хриплю як паровоз))))))) Там проблема не тільки з вокалом...гітари,піано органи, там також н в дупі....Але є такі артисти яким то в кайф.

Ми колись у 1989, з колєгою за динаміками літали в Естонію, вже не памятаю, шо то були за динаміки, я тоді про то ніц не знав, але то були дуже круті, коштували по 850 рублів за 1шт. Авіабілет до Талліна тоді коштував 29 рублів. Веселі часи були, і ми молоді......

Дивне твердження. Взагалі враження про звучання залежить, від уяви про те, як має звучати. У всіх практично акустичних систем формату 15"+1", є спільна хвороба, провал на 1000Гц. Клубняк запускати нормально, а для вокалу поганенько. Акустика з більшим драйвером краще відпрацьовує середньочастотний діапазон.

P.S. У топових моделях практично у всіх виробників стоять великоформатні драйвери.

Я для себе висновики зробив давно, на халтури (в серед. по 100 людей)  тільки драйвер 1...

Хто хоче працювати на драйвері 2 - працюйте, я не проти.  Пробуйте збалансувати звук в наших залах - гудящих і свистящих.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти