Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?
elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?

про RCF - 312-322  чи 315-325...  ситуація проста: 2" драйвер конкретно просить саба... причому - до кіловата, колонки з 1" більш самодостатні...  якщо з сабом -2", якщо без -1".. це стосується і 7 серії. я почергово працював на 312 а потім на 322.. для вокалу звісно яскравіше 2", але без саба преба обережно (для цього є мікшер)...

про RCF - 312-322  чи 315-325...  ситуація проста: 2" драйвер конкретно просить саба... причому - до кіловата, колонки з 1" більш самодостатні...  якщо з сабом -2", якщо без -1".. це стосується і 7 серії. я почергово працював на 312 а потім на 322.. для вокалу звісно яскравіше 2", але без саба преба обережно (для цього є мікшер)...

Тут погоджуюсь, єдине не в кожному приміщенні можна поставити той саб на 1Квт. І коли виникає така ситуація, що потрібно працювати без саба, то драйвер 2 тільки мішає, бо на танцполі тільки високі і все.

Тому мій голос за драйвер 1 + саб, якщо приміщення обємне!

Придбав комплект активних колонок RCF.  Два саталіти RCF 422-A та один саб RCF 718 AS.  В парі з цим сабом звучать класно. І що там стоїть драйвер двойка то мені аж ніяк не мішає і як вище було сказано то для цього є пульт. І якщо попадається такий зал де саб зайвий а раз так вже було, то все одно я залишив саба чуть-чуть для окраски і ясна річ мусів зняти високої средини. Тоді все вирівнялось.

А чим ця гірша модель Park Audiо SPIKE 3610! за elektro-voise zx4 rcf art 315 ? 

Jd Ви як в тому анекдоті ,хочете щоб вам описали неописуєме...)))) Це що ви намагаєтесь порівняти ,це зовсім різні категорії звукопідсилення,їх неможливо порівнювати....

Я двома руками за 2дюйм.драйвер.Скоро не хрипнеш,легко співати і настроїти на пульті.Провал частот менший,на вухо приємніший.В мене др-ри бієми 100-ки,2д.беруть від600Гц.Колонка звучить краще prx635.Принаймі вокал точно.

Діма а яка частота розділу  бо хочу щось подібне зробити

zx 4

Шановний, навiщо взагалi ставити дурнуватi питання. Краще за RCF звучати нiчого не може. I запам,ятайте, тут Вам вiдповiдi не найти взагалi нi на яку тему бо торгашi Вам не дадуть. Вони просто не тямлять що це таке музика. Згодом Ви це помiтите

З електровойсом(ZX 4) можна  їхати без сабів.             З  RCF цей варіант може не пройти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти