Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Sennheiser MD 431 II
Sennheiser MD 431 II

 Хочу купити цей мікрофон для вокалістки чи може є краща за нього модель так само приблизно 500 доларів з  

Sennheiser   

Шикарний мікрофон. Модель 1986 року. А який решту апарат опишіть(пульт, підсилювачі, акустика),  то можна буде щось порадити.

Аппарат обновляється -но буде самокльоп зразу кажу.Но в основному буду працювати на трох полосній беймі 2 по 800 .Усілок від Алекс Ніко.Пульт ще некупив хороший весною куплю.І за зиму зроблю якраз рупорні саби і куплю топи до них z 4 ev .І чого це він 1986 року мікрофон-як він зараз продається за 12000 гр новим?Я читав трохи про нього і на форомі написано що нема кращого мікрофона в цій ціновій категорії і мабуть не буде я читав тільки просто за мд 431 а не за мд 431-2 . Шура точно нема кращого беті ще далеко до нього писали там дуже.Я погано знаю ці мікрофони тому і питаю-бо всі в основному мої знайомі працюють на шурах 58 і ev 67 і вмене вони є.Хочеться купити один хороший  для напарниці - якщо є краща модель напишіть  но в основному цікавить цей шо по темі -  залишайте краше відгуки про цю модель щоб небуло бардака обратно по темі дякою.

буду працювати на трох полосній беймі 2 по 800

А шо таке "трьохполосна бейма"?

І чого це він 1986 року мікрофон-як він зараз продається за 12000 гр новим?

А чому це вас дивує? Shure SM58 це модель 1966р. і випускається до цих пір. А MD431 перестали випускати, потім напевно подумали, що нічого кращого в голову не приходить і поновили випуск, назвали MD 431 II.

написано що нема кращого мікрофона в цій ціновій категорії

У ціновій категорії близько 500$ поганих мікрофонів немає в принципі, але не всім все підходить. Якщо вам подобається, то супер.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти