Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який краще взяти з них.
Який краще взяти з них.

Хочу купити недорогий з цих пультів що на фото і неможу оприділитись бо незнаю їх і мало інформації про них одні тільки харектеристики і все.Прошу тільки по темі .Я потім попрошу щоб удалили цю тему умодераторів.Допоможіть оприділитися.Пульт потрібен максимум на рік -  Потім куплю дорогий новий цифровий. Звук пока самокльоп на беймі 1.6 кв.Усілок  від Алекс Ніко.Пульт потрібен як і для живої лаби так і під мінусовки.Має підключатися гітара клавіша драм машина і сакс і чотири мікрофона+тамада . Ревера нема тому і вибираю   щоб ревер був вмонтований в пульт.Пока неможу позволити дорого пульта бо обновляю звук і світло.Так який порадети взяти - фото зараз наскидаю пультів.

 

Як на мене, то я брав би Yamaha MX 12/4. Пульти від ямахи вважаються більш надійними.

Хіба що вважаються...Взагалі-то якшо брати тільки на рік,то бери найдешевший з наведених.Зекономиш,а на звучанні не відіб'ється.

Але Behringer  по функціоналу між ними найкращий.В мене був 1832 свого часу,продав,бо терміново треба було гроші.Дуже зручний пульт.

Звичайно бехр! Він має параметрику на ЕКВ А це великий + в його бік! В клубі такий стоїть у нас, років 10 вже товчуться по ньому...

Ще одне питання і можна тему видалити цю.Мені предложили ось такий пуль -що скажете про нього -

"Ще одне питання і можна тему видалити цю.Мені предложили ось такий пуль -що скажете про нього"

Точно такий у мене на роботі. Пульт, як пульт, але - дуже чутливий до падіння напруги вмонтований процесор (ревербератор). При навіть незначному падінні видає гудіння і тріскотню. Взагалі, у мене в БК три пульти два "берха" і один "ямаха". Так от берхи уже ремонтувались, а ямаха ні, хоча іменно його молодь "товкла" на дискотеках. 

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти