Головна сторінка » Список форумів » Традиції музикантів України » Питання для всіх колег!!!
Питання для всіх колег!!!

Шановні!  В мене таке питання!!! Старожили, та колеги які працюють багато років кажуть,що наречена не повинна співати на своєму весіллі!!!   Що ви тут скажете???  Чому???   Сам знаю такі випадки, що (не буду оголошувати) все скінчалось буже погано, на жаль .  Хочу почути Ваші думки.  І якщо це так, то як на весіллі в такому випадку себе поводити.  Ну не казати ж в очі нареченій це !!!???

В мене знайомі співали на своєму весіллі дуетом, і все в них супер, ну окрім того, що наречену хапанук апендицит в шлюбну ніч, а так загалом все в них супер!!!

Я,на превеликий жаль,знаю три випадки,де до третього випадку попала моя двоюрiдна сестричка. Всi спiвали для своiх наречених,та й нажаль всi покiйнi. Термiн цих збiгiв пiсля весiлля, рiк-пiвтора спiльного життя. Тому й питаю про такий жах. Навiть сам не знаю чи правильно пiдняв це питання чи можливо не треба було...?

Я для своєї дружини співав - слава Богу, живий і вже 12-й рік живемо душа в душу.

Старожили кажуть, що це стосується тільки нареченої!!!   Я теж співав для своєї, і теж слава Богу 18 років разом.

Мої батьки співали майже все весілля з музикантами)) Живуть  прекрасно вже майже 40 років. Сестра співала для гостей, теж слава богу 5 років все ок. Я на своєму весіллі планувала, але так захрипла. що ледве взагалі говорила)))) А взагалі я думаю, якщо вірити в всяку фігню. то вона і збувається. Просто не треба брати дурниць до голови...ІМФО)))) 

Най Вам щастить, шановна, але це не фiгня, а факт!!!

В Біблії написано....Слова Ісуса ,кожен матиме по вірі своїй...

Тобто якщо ви вірете в забобони то вониі будуть  збуватись....підступи рогатого ,щоб людей з віри істиної звести.... Господь чітко говорить що віра в потойбічні сили і магію то гріх великий....від лукавого...

Доречі і більшість наших звичаїв і обрядів весільних корінням ще з язичницства і переповнені забобонами ....тому до того не варто ставитись серйозно, а швидше як до забави ...тоді воно таким і залишиться...а все що з вами стається і добре, і погане, сприймати я Волю Господню і вищий Його замисл....Ще додам віра в те що наприклад розсипана сіль, чи пісенька заспівана будь ким і будь де ,має більщу силу і влпив на життя людини чим Господь це зневага Господа і Святого Духа ,який всюди є, і все наповняє, і це  в свою  чергу є смертним гріхом.....

 Молитва, Тайна Пресвятої Євхаристії ,Дотримання заповідей Божих і каяття, це ті речі які вбережуть людей від лихого...все решта дурість, забобони і гріх....

     

Вы, Богдане, просто не попадали в ситуацii пiсля яких Ви би вiрили навiтьв тi,як ВИ сказали, забобони i не тiльки...

Ви неправі Вадим....попадав і не однократно... скільки разів я сам опинявся на волоску від смерті не злічити....і містичних причин можна було знайти в тих випадках купу, Але Бог  єдиний на кого я покладав свої надії і він рятував мене,хоча я цього зовсім не вартую....бо я таки грішник....Я не хочу тут влаштовувати  прповідь  я не свідок єгови ( а вони доречі заблудші страшно), Але повірте дісно моєму життєвому досвіду...на кого Ви в своїй вірі будете покладатись..від того і получете....

      Як вам буде цікаво про мій життевий .містичний досвід))) то в приваті поспілкуємось...)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти