Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))
Диджей чи Жива музика, як зробити вибір )))

Гарно танцюють! Тільки дивно, чого вони це Коломийкою називають. 

bodja bear може (давай на ТИ)  ти й правий. Я про це навіть й не подумав.  Тоді треба того діджі, який свистить про нас, за коки до гіляки прив*язати, що б не обсир@в нас!!! Дякую.

 виникає питання до тих колег  які не співають російськомовних пісень . Ви теж так знущаєтесь над запрошеними ???   - Ну, наш гурт не співає російськомовних..  І Що ??  Ви вважаєте що сонги на землі поділяються тільки виключно на українські і російські ?  Відкрию Вам секрет (тільки нікому не кажіть), ще є як мінімум Англійскі, Американські ,Італійські, Французькі, Іспанські, і Польські... - Під які публіка просто неперевершено шаленіє - набагато краще ніж під низькопробну руську попсу.  

По темі топікстартера - Та повна фігня і нісенітниця... Музиканти - тим і відрізняються від ДІДЖЕЯ, що вони своїм виконанням (звісно за умови що воно професійне), несуть драйв і енергетику у маси...


Шановний Бедзю!  А якщо до того що Ви написали додати Російськомовних пісень, то тоді Ваша публіка шаленіла і ще притому пісяла в штанці!!!  А те що Ви такий патріот (тільки не знаю що Вас так спонукає, мабудь тут без політики аж ніяк не обходиться) то є чисто Ваше особисте і публіка не повинна страдати від цього.    Мені просто цікаво , якщо б ті страни, про які Ви кажете, стали в одночас агресорами для України (хай Бог боронить)  від чого публіка тоді шаленіла ????  

Гибла справа змішувати політику і мистецтво, це ніколи до добра не приводило.... ми вже маємо патрійотів при владі, начіпили вишиванки, і дерибанять Україну похлєще яника..., так , що грайте і співайте те, що кому подобається!!!

Хлопаки, а гов – майте стримання. Досить про політику тай тема не про неї. Подивіться уважно відео ТА ПОЧИТАЙТЕ ПРО ЦЬОГО УМНИКА – він не музикант а ведучий тамада та діджей. Нормальний музикант не буде такого відео ніколи робити та про таке говорити. Кожен вибір молодят є індивідуальний і йому може ті самі музиканти не дали своєї апаратури в користування або сказали заплатити от він і виплескує своє «ФЕ» в таких роликах.

Мої попередні посилання на відео показували і доказували що такі діджеї, як він, просто на весіллі би вкакались і нічого не зробили б – тільки в живу робота. Зараз просто наші люди в якості гостей не дуже і вміють танцювати ті самі коломийки так, як там показано.

Vasia Dacen Сьогодні, о 12:27

Користувач

  • Повідомлень: 57
  • Звідки: Львів
  •  

Хлопаки, а гов – майте стримання. Досить про політику тай тема не про неї. Подивіться уважно відео ТА ПОЧИТАЙТЕ ПРО ЦЬОГО УМНИКА – він не музикант а ведучий тамада та діджей. Нормальний музикант не буде такого відео ніколи робити та про таке говорити. Кожен вибір молодят є індивідуальний і йому може ті самі музиканти не дали своєї апаратури в користування або сказали заплатити от він і виплескує своє «ФЕ» в таких роликах.

Мої попередні посилання на відео показували і доказували що такі діджеї, як він, просто на весіллі би вкакались і нічого не зробили б – тільки в живу робота. Зараз просто наші люди в якості гостей не дуже і вміють танцювати ті самі коломийки так, як там показано.

   підтримую !!        

Той  Андрій Мельник  " тамада"    просто тупо  впарює    що ; 1)   Живі  команди  запрошувати на 5-6 пісень ))    питання!..   чи будуть тоді існувати живі команди при таких умовах ? , 2) а таку ланку як весільні лабухи взагалі викинути  !!!    Тобто  є кнопкодав  і  тамада  .. всі інші  .......  якщо є можливість то наймати доп ,    ... маразм тай годі   За репертуар взагалі мовчу.  Думки звичайно різні ,  але в моїх очах  ,в загальному відео, він  обсир@є  потихому  публічно    музикантів    

Яка така Біблейська фраза "метати бісер перед свинями" то про нього...шо тут скажеш ,як в голові нема то з тилика  не витягнеш...

https://www.youtube.com/watch?v=I-Frlcx-TFk Той Андрій шось таке ляпнув хрен знає що.Щоб весілля було нескучким треба просто грати і співати все що любе народ,а не стояти на свому принципі тільки чисто  Українське виконання пісень. Даже якщо наші артисти співають на Рос мові це не означає що воно є не Українським .Мене одне тільки добиває що лабухи співають Рос-кі пісні і повдягали вишиванки це все що мене дуже бісе.По темі -Якщо весілля то ніякий діджей неможе бути взагалі тому що публіка там від малої детини до пра-пра бабці і ти як хоч нехочеш мусиш підстроїтися протягом години під них на всі сто процентів.На день народження для молоді взагалі нема смисла заказувати живу музику  і на випуски.Заказуйте dj однозначно.З економити і гроші і публіка буде задоволена.Тим більше в dj завжди сильніший звук і він знайомий з усіма стилями музики.І світло теж класне.Мені наприклад в тому році випало два випуски просто відкрутити дискотеку і все.Вони категорично нехочуть живої музики.І діло не в ціні просто молодь любе преблизно такий формат музики-https://www.youtube.com/watch?v=ElxHFZ379zM з другої хвелини начинається.А на того тамаду незвертайте уваги він просто немає заказів тому і зробив такий ролик.Люди немають зараз простовсі такиг грошей на живу музику тому і він сплітає таке.Воно так здається жива музика нормальна як мінімум 5000 гр Відео 7-8 тис і тамада з 3 тисячі.А це не мало можна за ті кошти ше пригласити з 20 чоловік гостей.А діджею ведучому заплатити всього 2000 гр більше вони неберуть.А взагалі нашим всім лабухам треба працювати як вони-тільки їм треба ще добавити живі барабани і духові і цей колектив буде найкращив в Україніhttps://www.youtube.com/watch?v=Fe2V0nSHK90 іі ніхто ніколи несхоче бачити діджея ніякого на свому святі.Знаєте кращей гурт виложіть відео з-задоволеням подивлюся.Жуки мені не цікаві-це для мажорів.Дякую всім за увагу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти