Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому ми непідримоємо відчизняного виробника?
Чому ми непідримоємо відчизняного виробника?

Скільки задаю питання сам собі чому  ми хочем колонки і усілки  Войси і мікрофони Зінхайзери.Пульти Крафти і т.п.А ви незадавали собі питання скільки ми вивозим за границю самі цих гробаних євро і долярів   ?Трошке питання політичне але я всетаки за те щоб начали процвітати Маг Парк Акустік  Саша з житомира- і багато ще хто-Може хвати вже знас вижимати всі соки і пора трошки бути патріотами і зробити байкот в Україні зарганичному апаратові?Як ви важаєте?-----Я неналежу ні до ніяких фірм просто висловив свою думку.

Мабуть тому, що спочатку не те що виробляти - писати навчитись треба. Та поважати один одного. А так писати на форумі - це неповага до оточуючих.

Володя вибачте за помилки спішив і клавіатура заїдає !Писав   з телефона.

пора трошки бути патріотами і зробити байкот в Україні зарганичному апаратові

У вас хворе якесь почуття патріотизму. Я хочу якісний апарат. Якщо він буде вітчизняний, я тільки за.  

 Тетро  я працюю на самокльопах 3 полоси небуду говорити хто клепав   на Еміненс може бути звук краще бути як на Войсах.Це треба самому просто послухати.Якісна акустика повина  звучати на місті а не сосідньому селі..Є ще у нас люди які зроблять неможливе.

Jd-А еминенс ето по твоему украинский димамик ? А Балтийская березовая фанера зачем тебе на саби нужна,делай уже короба с Укр.фанери.Поетому если одна половина мозгов у тебе есть то другой нету совсем или как сказали тебе уже об твоем патриотизме.

я працюю на самокльопах 3 полоси небуду говорити хто клепав   на Еміненс може бути звук краще бути як на Войсах.

Хіба я казав що тільки "Войс"? І Еміненс,  і RCF, і FBT, і JBL, і Dynacord, і d&b і купа інших виробників роблять хорошу акустику. Зробіть ви такого ж рівня, зробіть так щоб я про це дізнався, вам повірив і я куплю у вас.

Віп мозги у мене всі на місці.Якраз я перехожу на нашу акустику фірми Маг .І Парк якраз наша фірма.Тільки динаміки Сша .Фарера  Балтійска це тільки одна назва.Її давно вигот-ють у нас.І вона мені вже непотрібна!

Чому не підтримуємо? Ось ми, наприклад підтримуємо... https://www.youtube.com/watch?v=2gCQ6SpmsCM    https://www.youtube.com/watch?v=aA5W8T_MZ8g

Про вітчизняного виробника мікрофонів, це жесть.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти