Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Карозія на сітці мікрофона
Карозія на сітці мікрофона

Шановні колеги, з часом помітив на своєму SM-58 карозію на сітці, з таким питанням напевно не я один стикався, які є поради по цьому питанню???

Привіт нічо з сіткою не зробиш буде ржавіти і все ти співаєш пара йде вона мокра а мокрий метал рано чи пізно ржавіє мав два 58 поржавіли тепер маю ноймана і теж саме  не переживай сітки  більше як  на 10 років стане бажаю упіху

Можливо у вас у квартирі чи будинку велика вологість,  зараз доволі поширена проблема викликана з заміною звичайних вікон на пластикові! Раджу попробувати зберігати мікрофони в іншому місці. Після використання мікрофонів обовязково просушити, перед цим можна навіть відкрутити сітку  й промити її в мильній воді.

До чого туту волога в хаті їдеш на весілля мінімуму 10 годин дихаєш туда всілякими голубцями перегарами   а ще як граєш на вулиці в зимку то з мікрофона аж капає конденсат  якої ще треба вологості ?я мав 58 ще 17 років назад  і мив і сушив і нічо не дає і не дасть є на ебею по 2фунти сітки і ніяких проблем

http://www.ebay.co.uk/itm/Ball-Head-Mesh-Mic-Grille-Fits-for-Shure-SM58-Beta58-Beta58a-microphone-1PC-NEW-/311610990171?hash=item488d765e5b:g:LjEAAOSw5ZBWH3AG

Дякую шановні!!!

Міша, тещо ви описали й так всім зрозуміло, я навів просто ще одну нестандартну причину( на моє переконання суттєву), враховувати її чи ні - ваша спарава.

Купити новий гриль, він недорогий. А ніщєброди малюють ще сріблястим лаком для нігтів)))

малювати можна тільки перед тим  потрібно обробити..... перетворювач ржавчин.15 гр коштує.тоді можна малювати.тільки не лаком а автофорбою.

наложити пару слоїв і дати щоб пару днів дуже добре застигло.

 

 

Якщо хочете щоби сітка не ржавіла, ніколи не тримайте мікрофон в рідній дермантиновій  сумці.  Краще візьміть грубу шкарпетку.    Зверніть увагу які сумки в Сенхайзера і в Аудікса в таких сумках мікрофони не ржавіють.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти