Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Що це за мікрофони у них?
Що це за мікрофони у них?

https://www.youtube.com/watch?v=5RyW1Bl4lJE

В кобіти Бета, в чувака... й не знаю. От те що він не вміє користуватись мікрофоном, це факт. Затуляти знизу мікрофон і міняти його характеристики... самодіяльність. Співають під студійно записаний плюс. Якщо думаєте в лайві досягнути такої якості, то це нереальний помисел.

Yulianovich  

Те що в кобіти бета тут і коню пУнятно  ... а шо,  щоб визначити приналежність  радіка  не вистачило "мошчного" потенціалу !!? 

перш ніж писати хирню про студійний плюс запитав би в свого земляка як він співав в цьому проекті

Колька, ну ти по темі топіка й розкажи топікстару який радік там, а то знову починаєш тут роздавати вказівки хто що має робити. Смішний ти...

Ну не студійно записаний, бо мікрофони попльовують :) А те, що після запису була пост-обробка - це точно.

Пост обробка, це звичайно так, але думаю там класний компресор стоїть. Крім того, ревер непоганий. В сумі вони і дають цей звук.

В чувака AKG 40  такий самий дешевий радік це точно він не під нього записував, бо він годиться хіба для казання

Вибачаюсь, що не по темі, але є ще хтось, хто думає, що цей чувак невміє користуватися мікрофоном?

юлианович ніяка це не студ.запис це живе виконання да обробок трохи стояло я толком не вникав а що звучить то все

Те ,що в чувака АКГ40 і що він далеко так не звучить-в цьому я впевнений.Він по своїй природі має Ч замість Ц.Якби не він у кадрі,повірив би ,що це реально живе виконання.Навіщо чудік сам себе по дурному проколов-не розумію?!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти