Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична сичтема (колонка) MAG N15
Акустична сичтема (колонка) MAG N15
Високопотужна, легка, з неперевершеним звучанням і відмінним зовнішнім виглядом, акустична система N 15 - обладнання для інноваційних турових, прокатних компаній і розробників готових звукових рішень. Зібрана на власних неодімових компонентах зі зниженими спотвореннями, N 15 додатково оснащена адаптерами FlyTrack для зручної установки. Опис: Широкосмугова пасивна система Основні особливості: 600Вт номінальна потужність 15” НЧ динамік із 3” звуковою котушкою 1,4” ВЧ драйвер із 2,8” звуковою котушкою 131,5дБ макс. звуковий тиск Адаптер для встановлення на стійку Основне Тип Широкосмугова пасивна система Акустичні та електричні характеристики Частотный диапазон (-10дБ) 55 – 18000 Гц Максимальний звуковий тиск (пік) 132,5 дБ (розраховано) Чутливість (1Вт/1м) 98,5 дБ НЧ динамік 15”, 15N501 ВЧ драйвер 1,4”, N7150 Кут розкриву ГхВ 90° x 80° Номінальный імпеданс 8 Ом / 4 Ом Номінальна потужність 600 Вт Програмна потужність 1200 Вт Пікова потужність 2400 Вт Підключення та механічні данні Коннектори 2x Neutrik Speakon Розміри (ШxВxГ) 436x740x423 мм Маса нетто 26 кг Маса брутто 29 кг Встановлення 4x точкипідвісу FlyTrack Адаптер для встановлення на стійку Матеріали корпуса Фанера; зносостійка фарба Сітка Сталева сітка, полімерна захисна сітка
Як думаєте варта ця колонка уваги? Можливо вже хтось слухав, поділіться будь ласка своіми враженнями.За ті гроші, що за неі просять можливо є цікавіші варіанти?
Сам схиляюсь до RCF 715, які ж до того ще й активні та й легші, але хочу пасивні колонки і з дерева(кажуть краще звучать ніж пластикові). Що скажете про такі думки?

якщо вже так дорого платити то можливо краще придивитися до парк аудіо  там хоча б динаміки B&C.   Не думаю що MAG може зробити динаміки  краще

 

МАГ на даному етапі робить дуже хорошу акустику. Вони декілька років назад змінили свою концепцію щодо своїх динаміків та і акустики в цілому. Динаміки B&C - хороші динаміки! Але МАГ робить динаміки нічим не гірші на сьогодняшній день. Із хороших динаміків зробити хорошу акустику вдається далеко не всім. Деякі виробники із бюджетних серій роблять колонки які звучать краще в рази ніж у малопотужних фірмах на ПРО компонентах. А в загальному, раджу купити квиток де є шоурум МАГа, все послухати, подивитись і зробити вибір.

Друже за таку ціну що коштує цей Маг можна купити вживані але фірмові типу ЕЛЕКТРО ВОЙСА чи ДІНАКОРД,  І забудеш про все. Там звучання зовсім інше ніж у цього Мага.  Такщо думай добре. Я б радив взяти щось з фірми і будеш насолоджуватись звуком.

Я слухав ось цю колонку http://muzline.com.ua/zvukovoe-oborudovanye/akusticheskie-sistemi/portativnie-akusticheskie-sistemi/marshall-acton-cream/ звук ну просто суперовий! Я навiть подумати не мiг, що така маленько колнка, та й ще й одна може видавати такий глибокий, красивий, гучний та обширний звук. Ось ця точно варта уваги, раджу вам занйти таку та послухати хоч би з iнтересу

Потрібно два якісних гарно звучащих топа. Як варіант в цій ціновій категоріі розглядаю YAMAHA DSR115, хоча відгуки про них теж неоднозначні.

Вітаю! Я перепробував "тону" колонок, причому в реальних умовах.

YAMAHA DSR115 - хороший бас, драйвер не то пальто...

В МАG у порівнянні з наприклад RCF art і їм подібними пласмасовими колонками є один великий плюс - це обємне звучання, звучить просто обємніше, за рахунок великих деревяних корпусів.

Є ряд таких лабухів, які люблять, щоб звук ішов з глибини, щоб був обєм...... А декому і дві пласмасові мильниці звучать!

То що, продаєм фірму і купуємо МАГи ? На мою думку ціна на колонки маг і парк завищена.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти