Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » УВАГА!!! Не порядні покупці .Для тих хто продає музичну апаратуру.
УВАГА!!! Не порядні покупці .Для тих хто продає музичну апаратуру.

Вирішив створити тему для тих хто продає музичну апаратуру  через те що за два останні тижні два рази  " попав на гроші на пересилку" .   Трапляються покупці які замовляють якусь річ  а потім не заберають із відділення почти. В результаті приходиться самому оплачувати пересилку в обидва боки.

Тож за кілька років назбирався невеличкий список.

1. Денисенко Сергій з Ужгорода  0935581588, 0505104261 

2. Дівончик Андрій  смт.Покровське    0662005061    https://vk.com/id58820737

3. Ігор Вовчик  м. Дубно  0967212791, 0630310220    навіть сторінка є     https://vk.com/i.vovchik

4.  Скок Микола Миколайович з Яготина  0963845335

 

 

Можна брати маленьку переплату щоб компенсувати твитрати в таких випадках! Це нормально, так працює багато продавців!

Трапляються покупці які замовляють якусь річ  а потім не заберають із відділення почти

Не факт, що вони в цьому винні. Може ви висилали не те, що обіцяли. Я теж один раз не забрав інструмент з пошти, бо чоловік виклав фото не того інструменту. 

Бувають непорядні покупці але бувають і непорядні продавці. Тому не все так однозначно. 

Пропоную описувати такі ситуації . Що не забрали, чого не забрали.

Так бували такі випадки але таке трапляється дуже рідко. Тут інакша ситуація. Коли замовляють, по номеру відслідковуєш бачиш що не забране.  Дзвониш зі свого номера не бере слухавки, через деякий час дзвониш з іншого номера каже жо забере .  І знов таки не заберає. Потім вже з іншого номера не додзвонишся. Потім дзвониш з з третього номера в результаті бачиш що просто бреше.  Тут якраз такі випадки.

 Ігор Вовчик  м. Дубно  0967212791, 0630310220    навіть сторінка є     https://vk.com/i.vovchik 

Я сам з м.Дубно,але такого музики у нас немає.

На сторінці в контакті пише Рівне але чомусь висилати дав адресу в Дубно

Хлопаки-музиканти,  продавці і всі хто любить відвідувати цей сайт. Тут дуже проста і в одночас не проста справа. Та бикота вже давно є на OLX і не тільки... Спочатку вони (типу) купляють, як  правило -  ти відправляєш  і  вони - падлюки не забирають посилку.  Ну і відповідно влітаєш в копійку.  А потім на основі того, (а вот я отправил и не пришли,  и не забрали і т . д. і т. п...). І вже на основі цього,  в інших оголшеннях які вони ж  виставляють ( на товар якого в них  немає)  -  хочуть передоплати.  Я за цією процедурою вже два роки спостерігаю і не раз посилав, банив.... і хлопці помагали забанити всяких саньків пєтів і т. д.  Але то не допомагає... І судячи по всьому, скоти добрались і до цього сайту. Ті ( підери) просто  і лгко (як  я вже  зрозумів) заробляють на передоплатах. Так що будьте уважні, перед тим як комусь щось продати звідайте максимум інфи...  Модератори  -  нехай вибачають, просто  інакше я не  можу висловитись, так як це 100% правда. А за оде - вітаю всіх Петрів, Павлів з днем ангела!!!

Так я через те і виставив цей список може комусь це допоможе уникнути непередбачуваних ситуацій, бо бували  випадки що і нормальні люди також відмовлялися  по якихось причинах від товару але принаймі не ховалися,  повертали гроші за пересилку вибачалися тай на тому все закінчувалося.

Я стараюсь брати мінімальну предоплату 200-300 гривень. Все залежить від товару. Але були і такі покупці що скидували всі гроші наперед хоча це дуже рідко і зазвичай це дуже порядні люди. Хоча було і таке що відсилав без предоплати. Незнаю. На мою думку  без предоплати не треба працювати. Так для покупця це ризик але для продавця є якайсь гарантія. І наприклад у мене завжди стоять оригінальні фотки цього чи іншого інструменту. А не картинка з нету. Так що треба бути уважним...  Бажаю всім удачних покупок чи продаж.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти