Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Mackie серія onyx
Mackie серія onyx
Доброго дня,шановні форумчани. Хто працює на даних мікшерах Mackie серії onyx? Хотілось би почути відгуки. Також чи суттєва різниця в звучанні від Mackie 1402 VLZ Pro? (вартує замінити vlz на onyx 1220 ?) Живе виконання. Інший тракт складається з: tc electronic m-one XL; DBX 1074; 2SC 3051hd

1) onyx - пульт

2) Чи почуєте Ви різницю з Вашим пультом - тут справа особисто кожного...

3) як варіант все продати - купити пасивний 3-й Динакорд, в даному пульті є все що потрібно для лабуха.

 

Дякую.Не так просто все продати☺+ процесор хочеться зовнішній. Різниці між даними мікшерами не чув бо onyx немає. Треба слухати
Хтось може ще щось цікаве написати відносно даної теми?

Мав mackie onyx 1620(краще ніж VLZ(теж мав)), тепер маю Roland Vm 3100pro(краще онікса). Хочу брати Behringer XR12.

По-моєму, не так і багато користувачів даного "девайсу" ;) Жаль...

Маю пульт onyx 1220i. Працюю на ньому 4 рік. Були різні експедиції і багато. Ніяких проблем.  Дуже добре рулиться, чистий звук, є плата Wi-Fi за допомогою якої звязую ноут по цифрі(одночасно можу давати посил на 11-12 канал і писати з пульта любий канал і загальний мікс). Мінусів немає!!!

onyx 1220 хороший і дуже надійний апарат, думаю в цьому ціновому сегменті йому конкурентів не так вже й багато. Roland Vm 3100pro кращий лише завдяки встроєним ефектам але в зручності і якості мікрофонних входів він програє.

Придбав Mackie onyx 1620. Звучанням задоволений. Значно краще Mackie 1402-VLZ. Мікрофонні преампи чудові. Хто думає придбати даний девайс серії onyx не пожалієте.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти