Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте компресор для вокалу
Порадьте компресор для вокалу

Шановні колеги! Порадьте, будь ласка, компресор для вокалу на весілля. Потрібно підключити 4 мікрофони. Чув в хороших знайомих музикантів alesis 3690, але я не можу нігде його знайти. Знайшов alesis 3630, а також dbx 1046. Ваші думки стосовно цього? 

Непотрібно на вокал компресор.....99% і так не зможе його якісно застосувати........а навіть якщо і зможе, в живій роботі на вокалі великої різниці ви не помітите (студія так).....Краще вкластись в хороший мікрофон...і займатись вокалом, щоб покращувати свою майстерність....і ще дуже важливо не навалювати низьких частот на вокал ,як то більшість робить, бо так жоден компресор не допоможе вокал в мікс запаковати....... Набагато більше користі буде від портального еквалайзера ,краще цифрового з аналізатором спектру.... але і тут величезну увагу треба приділити теорії щоб то все грамотно зростити... 

 П.С. Знайомий продавав пресонус шестиканальний ...хороший....можу поцікавитись.....але повторюсь ...гроші на вітер....

Щиро дякую за розумну та обгрунтовану відповідь!

Не зовсім згодний з Bodja Bear  компресор  вирівнює вокал.  Не у всіх вокал звучить одинаково в нижнім і верхнім діапазоні. От якраз завдяки компресору гарно розбірливо звучить низ і більше збалансовано верх відносно фонограми. Можливо і комусь не потрібний компресор. Але можна спочатку в когось позичити на кілька днів бо якщо привик співати без компресора то важко спочатку зрозуміти як краще.

Не у всіх вокал звучить одинаково в нижнім і верхнім діапазоні

Так відбувається...тому що неправельно настроєна АЧХ мікрофону.....Коли на мік навалються "низу" до поліка шоб "вокал бархатно звучав"....Грубо кажучи коли на мікрофоні випирає або провалена якась корсина частотка ...ось тоді починаються найбільш помітні динамічні "коливання" вокалу (треба шукати свій звук)....В неті купа інформації...як правельно налаштувати різний тип інструменту , в тім числі і вокал....

Плюс я неказав що він абсолютно некорисний...я казав що без нього можна без жодних проблем обійтись...без втрати якості.... і в умовах обмежених ресурсів вкласти кошти в девайс який буде більш корисний і ефективний...  

П.С. То моя думка, я нікому її не навязую....в кожного свій рецепт щастя.....всім добра

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти