Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Korg pa 50 або Roland E-50
Korg pa 50 або Roland E-50

Збираюся придбати собі інструмент для халтури, вагаюся між цими , двома моделями...Можливо , хтось спеціалізується на цьому, то напишіть, мені , будь-ласка в пп....Наперед-, дякую...

Візьми вже краще Korg PA-500.  Це буде кращий варіант.

Дякую за пораду, проте мене на даний час, цікавлять лише ці 2 моделі...

Привіт!!! На рахунок Korg Pa 50.... Колись ,ще в 2013році ,мав необережність перейти з Yamaha PSR-640 на Korg Pa-50sd (кажуть що їх порівнювати ,це то саме що порівнювати Ху.. з Па.. "Корг набагато ліпший"),але на PSR-640 я відограв біля 13-14років по весіллях(брав з нуля), а з Korg Pa-50sd ледь відмучився до місяця часу... поміняв на Tyros-1 ,з доплатою. Але дуже добре памятаю ,що були мрії про Roland E-50 (до Ямахи колись мав Roland E-86, враження були позитивні) ,але переглянув відео в інтернеті...  почав телефонувати до музикантів які працювали ,або в минулому працювали на Roland E-50 ,і мої мрії зразу розвіялись. Висновок зробив такий: Korg Pa-50 трохи "жирніший" звук від Ямахи ,але в управлінні, і по стилях сильно програє Ямасі. Не мав можливості розсмакувати звучання Roland E-50, але є в нього багато мінусів пов"язаних з нестабільністю операційної системи, і стилі важче знайти ,як до PSR... чи  Korg Pa ,є така підозра що він не набагато кращий по звучанню від старенького Roland E86. 

В даний момент маю Yamaha PSR-1500. На теперішніх "халтурах" використання інструмента 15-30%. Якби Tyros-1 не згорів ,то грав би на ньому по сьогоднішній день. Якби гроші потрачені на ремонт ,тай до купки , то мав би зараз ,або Korg Pa-600 , або Ymaha PSR S-750. 

Наперед прошу вибачення в "професіоналів" за свій непрофесійний детальний коментар.

Все ж таки я б радив трішки доложити  і взяти ПА-500.  Я всі ці інстурументи мав і раджу Корг па-500,  Різницю відчуєш одразу.  Повір, Краще не спішись, Поцікався і попитайся у людей. А краще самому почути і переконатись. Я тобі раджу добре але ясна річ що вибирати тобі !!!

Ок, дякую всім за коменти

 

Ivan2912 , мій колега мав Корг ПА 50. Продав...

Купив ПА 500....Не сподобався, продав ... Купив знову ПА50, бо на його думку він краще звучить...

Не все так однозначно.!

В роланда завжди були  і є гарні тембра, а аккомпонимент набагато гірший по звучанню ( всерівно якого рівня інструмент). Корг 50 взагалі викиньте з думки, за корг 500 можете попитати у Дениса Главацького який є тут на сайті. Він мав І30 корга, потім поміняв на па 500 яким був не дуже радий (звучав гірше) та зрадістю повернув би корг і 30.

Це все херня. А чому він не міняє на цей І-30 ???  Я думаю що немає такої проблеми продати Па-500 і купити І-30, І тим більше що І-30 дешевший, Або на обмін. думаю що знайдуться люди що думають наоборот і з радістю обміняють свого І-30  на  ПА-500,

І так все вірно. У кожного свої смаки. Тут немає спору. В мене є знайомий ну він вже як років 10 закинув музику, У нього була Yamaha pss-280,  І він завжди говорив що у цієї Ямахи самі кращі і хрустально чисті заливні звуки. Я тоді купив Roland D-5 і все одно він говорив що його Ямаха мала кращі звуки від Роланда хоча реально була по рівнянню з Роландом пукавка. І таки смаки бувають.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти