Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Soundcraft EFX12 чи Mackie ProFX12v2 12-Channel Professional FX Mixer with USB
Soundcraft EFX12 чи Mackie ProFX12v2 12-Channel Professional FX Mixer with USB

Шум був сильніший ніж в старому пульті серії Pro ,ревер був ніякий в порівнянні з Pro, на дисплеї ревера в сидячому положенні нічого невидно. Під час випробовування в магазині через навушники,ніби було все норм., а коли включив в апарат аж руки і ноги почали трістися. Зміна положення регуляторів компресорів і регуляторів частот мало що міняло.. звук якись пласмасовий (як іграшковий). Дуже важко було відрегулювати мікрофон. В мене мало часу було на налаштування. Колись декілька разів працював на Behringer xenux (старша модель) все було норм, а це якесь чудо... можливо мені попався проблемний пульт.

Ви страшеі речі говорите....берінжер то мінімальний рівень на якому можна адекватно працювати...десь так... )))Смішно висувати таку гіпотизу,але може вам пальоний попався....в колеги в народному домі саунд-кінг стоїть....то таке враження що ви про нього росказуєте.....через мої руки тих Бехриків трошки перейшло вже....було краще,було гірше, завжди треба слухати ...але такого вже відвертого лойна небуло...Я сам мав старенький Єврорак 1804....то він за вищезгадуваний саундкрафт нічим не був гірший...а що він витримав то я взагалі мовчу...

"але такого вже відвертого лойна небуло "  Я не хотів поливати брудом репутацію behringer-xenyx-qx1832usb  просто описав ситуацію яка була в моїй практиці... і цим самим хотів довести ,що старенькі пульти Behringer краще працювали ніж сучасні (аналогові китайці). Маю велику надію, що з цифровим пультом Behringer xr12 все буде добре.

Я до речі також мав можливість один раз працювати банкет на SOUNDCRAFT EFX12-після того випадку,як і їдем на заміну-то який би не був апарат-пульт завжди свій без винятку берем.Я думав,або в мене руки з с...ки ростуть,або як в тій приказці-"поганому танцюрові яйця мішають"-ну але дійсно -крути не крути-якась каша малаша .

Не заходив на сайт більше 5-7 місяців. Тема мені інтересна тому, що більше 20-ти років працюю з звуком ..... Порада покупцю одна і єдина: - не купляти по об'явах, оголошеннях, рекламах і пропозиціях друзів чи знайомих:
---  основа:--- взяв в руки товар, який хочеш купляти. - ОБОВ₴ЯЗКОВО: домовляйся за провірку і пробу його апарату зі своїм апаратом при повній робочій нагрузці ..... 

-- бажано документи для підтвердження (товар не вкрали, чистий - продавця)...


- друге!!!!, для "підтримки штанів"---- бажано взяти продавця, щоб був присутній при провірці при апаратури,......

- дальше вільне мислення та договір хто і як .....

 

 О бля... , як круто чувак розписав - єнто вам нє для срєдніх мозгов ... хрен поймеш шо ти імела ввіду. признайсє шо то є,  я тє прошу,  бо люди вже в полном  ох... нєдоуменіі 

розшифруй особливо цей перл - дальше вільне мислення та договір хто і як .....

 

більше 20-ти років працюю з звуком

 розумієм -розумієм ...паціфони ,радіоли, колхозніки, рупора (ті шо в руку і нах на мітінг)

 

Нарахунок цифри то можна ще такий варіант PRESONUS StudioLive 16.0.2  по аналогу можна і YAMAHA розглянути ,Allen Heath PA серія

На рахунок  бехрінгєра доброго сказати нема шо.

Берінджерів колись теж мав-перемав.Теж нічого доброго про них сказати не можу.Терпима з них хіба серія Ю Бі(такі світло сіренькі).Років більше 10 назад купив був собі мій брат нового Саундкрафта е еф ікс 12.Ямаха ем джі,берінджери, проти нього

звучали,як іграшкові.Я тоді мав американця Мекіе 1202влз.Продав,і купив е еф ікс 8 нового.Дав коло 600 з гаком доларів.Був ним задоволений,але до року продав.Ревера ми все використовували виносні.Ямаха рев500,АлесісМідіВерб4,Т.С Електр М1.Ні в одному пульті нема доброго ревера-за реверами пульт не судять.Це як додаткова опція.

 О бля... , як круто чувак розписав - єнто вам нє для срєдніх мозгов ... хрен поймеш шо ти імела ввіду. признайсє шо то є,  я тє прошу,  бо люди вже в полном  ох... нєдоуменіі 

розшифруй особливо цей перл - дальше вільне мислення та договір хто і як .....

 

більше 20-ти років працюю з звуком

 розумієм -розумієм ...паціфони ,радіоли, колхозніки, рупора (ті шо в руку і нах на мітінг)

technik,  а що хтів сказати?

Сніг,замість нього вже хтось повідкидав,то він напевно вирішив розімяти хоч пальці на клавіатурі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти