Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord D-12A
Dynacord D-12A

Ahttps://www.youtube.com/watch?v=hkrKJocLxIA  Dynacord D-12A Відео-огляд від ZAБAVA GROUP 

Теска а там драйвер НД 2 стоїть? то той самий НД2 що в ZX5 ,чи якийсь інший?))) він для них не занадто дикий?) 

Не знаю чим комплектується ZX 5 Але драйвер там відпрацьовує добре! Немає різкого звучання все гуд!

 Але драйвер там відпрацьовує добре! Немає різкого звучання все гуд

Ну тут і сумнівів нема шо добре...Просто до чого я веду, НД2 то є  топовий драйвак електровойса,який окрім ZX5 ще і в тому числі іде на комплектацію елітних лінійних масивів даного бренду, і ще купу недешевої акустики, і він має досить таки немалий запас потужності, а значить до даних колонок можна сміло чепляти кіловатний сабік і не переживати що він їх задусить...а таким сеттапом вже можна і на вулиці і в приміщенні працювати з  непоганим тиском....і компаткно ...про якість мовчу ...тут все зрозуміло..

  Собі приглядаю якийсь компактний ,якісний варіант з запасом потужності,от і накопичую інфу та аналізую))...пока занятись нічим)))

П.С. хто скаже вибирати два з трьох....той бека))))))

   

Да тезка, "задушити" ту крихітку не просто 129дб ))) Там стоять 2 модулі підсилення + ДСП інтегрований - відповідно збаоансовано звучить! До речі, якщо цікавить, я продаю цю акустику.

Цікавити буде аже на весну,зарас "часу" нема на то...)))) якщо ще не продасться,до того часу, то обовязково приїду слухати...Вдалих продаж...

Бодя рахувати вмієш добре - EV BFH хоч ще і істинний електровойц ,але самий буджетний  і з трохи валянкуватим звучаням (ціна 200-250 $ за пару) ну  і EV ND2 (300$) такий собі жестячок. Середнє арифметичне між такими компонентами (пригладжене модулем) менш-більш сносне. Але це все вчисту нівелює ціна (1600$ !!!) - зараз за такі гроші можна знайти комплект ЕV чи DYNACORD   з сабами і підсиленням ще й вище класом .

То так....але все має свої за і проти....порядний Войс .комплект суби-сателіти а ще з підсиленням, за такі гроші ,буде вже мати купу років .а там свої ризики. мотане .палене не оригінальні комплектуючі і тд...А нове .то нове...)))

Що до себе,знаю точно , той звук який мені дійсно до вподоби, навряд чи я собі  зможу дозволити  придбати...))) се ля ві)))) шукаєм компроміс .як завжди.......))))

А нове .то нове

А ти знаєш скільки років  серії делайт ... 

мотане .палене не оригінальні комплектуючі 

а для цього є свої вуха ,очі, та й руками пощупати  можна ... свої не очень - просиш дядю з провіреними  часом органами  всьо то збадати

на крайняк гугил в помощ

 той звук який мені дійсно до вподоби

 якщо не секрет поділись шото є

Пане Микола, а що саме Ви можете запропонувати конкретніше. Бо тільки й бачу у Вас в продажу реально старий мотлох, який зовні виглядає старіше "батечка Фура" з Форту Буаяр. Звичайно що колись це була крута акустика - але минуло 20 а може і більше років... А теза, що дорогий динамік буде звучати в будь-якому оформленні аж ніяк не вірна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти