Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord D-12A
Dynacord D-12A

Во во,а я про що

та ні про що 

 

та ні про що

Е нє тут треба розтлумачити....))))от дивися,так є майстри які глянуть на драйвер і скажуть що він польоний...але більшість онних і самі приторговують )))...і тут  99,99% шо ті майстри конкурента будуть топити,жиб втюхати свій товар, а на вухо при" бєглому" прослуховуванні , будьякий звукач   ,з найширшим досвідом, гарантії не дасть...Розкрутити "ящик" щоб збадати також  далеко не завжди можливість є...

 От тобі і мрія - ше й дешевше за D-12

Слухай  якщо є чуваки які QRx продають дешевше D 12 ?то може є чуваки які продають D12  по ціні  берінжера,я б тоді його собі купив навіть якщо він мені і не потрібен )))))) а що все ж логічно....)

П.С.Хлопаки не сваріться.....всюди можна знайти  за і проти...кожен вибирає своє...на базарі два дурних ,один продає другий купує...)))))

 

П.С.Хлопаки не сваріться

ти с ким ще там розмовляєш ? хто там свариться ? ​ти де ...на двори вже темно 

 

то може є чуваки які продають D12  по ціні  берінжера,я б тоді його собі купив ...а що все ж логічно...

логіка говорить про інше;

а на-весні ,  а навесні... ну і так дальше просто на "ля-ля" 

 

 

Але це все вчисту нівелює ціна (1600$ !!!) - зараз за такі гроші можна знайти комплект ЕV чи DYNACORD   з сабами і підсиленням ще й вище класом

technik,  Скажіть де є, я куплю!!!

 Петро ,так вас звати ? Для нормальних хлопІв  тУ є мій тєлЄфон  ... у вас мав би бути.

 

а на-весні ,  а навесні... ну і так дальше просто на "ля-ля" 

Щось ти Технік якийсь обіжений на всіх...мама сісю в дитинстві шкодувала чи що??? ))) Що  ти так до тої весни вчепився,ну нетреба мені зарас апаратури ніякої ваабшє,та і бабла но той мотлох нема,ну той що???....я що щось обіцяв в тебе купити і не купив ? ну да ,тут каюсь,я часом так роблю ,як знаходжу для себе варіант кращий,приношу свої вибачення .Було-б цікаво дізнатись як тебе насправді звати? може тоді згадаю що я тобі налялякав...)))

ти с ким ще там розмовляєш ? хто там свариться ? 

Я ж образно,мужчіна ,розуміти ж треба.. ))) чи женщіна...)))

 ​ти де ...на двори вже темно важий

Та шо там важєй, так хворію ,вже, + в відпустці , інакше би тут хєрньою з тобою не займався...знаєш, пів року був в польщі, на форум  фактично не заходив,а то щось засмоктало...))) І нафіга???))) 

Дякую technik За рекламу! ))) Мені перегляди на Ютубуви не помішают )) А по темі - то з Вами явно не по дорозі ))))  Як можна бути таким неадекватним, Ви ж не знаєте причини по якій я продаю ))) І до чого тут шпацер ? Психіатру покажіться...

Ви ж не знаєте причини по якій я продаю )))    і не хочу знати чого продаєте і куда з ними шпацеруєте  - мова за невідповідність ціни  на таке б.у. добро та ще й в такий  нелегкий час.

А якого милого ви розмістили свою ссилку на ютубі ? шоб всі хвалили ваші пищики ... висунувся публічно  так приймай оцінку людей ,які на відміну від вас  знаюь  всю лінійку делайтів,  верілайтів, альфи   і десятка інших серій дінакорда ... і не по ютубі чи гуглі .

 І хто вам сказав , що Dynacord стоїть у руля  світового кольонкостроєнія ???  Ще й так безапеляційно  со знанієм дєла заявити це в ютубі  на весь світ ... то є повне профанство . На рахунок адекватності - психічно здорова людина навряд чи викине за дві б.у шпаківні 1600 $,  щоб потім через тиждень-другий  пробувати комусь їх  недолуго впарити . Ого-го  пане , крім того шо ви спєц в гапаратурі то ше й  троха    дохтір 

 що Dynacord стоїть у руля  світовог

У руля стоїть той в кого баблоси....А в кого зарас баблоси?Хто купує всі імениті бренди як сємкі ,оптом..? І правельна відповідь ..Так...!!!! Вухатий Звукожер кітаїстично-німецькістичного мєстожитєльства,і Ульріх тато його...))) Приз і Бурні овації в студію...))) Виходить Бехєрррінжер у руля)))))

Доречі в  Києві на хрещатику ,біля ринку ,як він там ,де свіжі овочі продають...є магазин муз. інструментів,від оф. дилера ,різних брендів,теж забув як називається, так от там 

в підвалі ,стояв комплет від Турбосаунд, ай як він мені тоді сподобався ,Зарас, кажуть після того як туди свої руки "китайський німець" запхав...не та вже турбіна...незнаю...

Буду в польщі, по святах,буду мав нагоду послухати, то поділюсь враженнями...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти