Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музикант! це слово чи покликання. Що ви розумієте під цим.....
Музикант! це слово чи покликання. Що ви розумієте під цим.....

Мені просто цікаво, хто як розуміє цей набір букв! І кого можна назвати цим словом а кого ні ! Тільки одне прохання не ображати ні кого!

P.S. чому висловився набір букв? Тому що не впевнений, в тому, що це слово зараз актуальне до більшості!!!

Всім привіт, на мою думку музикант - це дар від Бога.

Ага,а ноутбукер-це дар від чорта!

Марта чого такий скептецизм,))))Так звісно талант потрібен...І ТАК він від Бога....Просто до того ще треба додати ,роки навчання...неймовірну працьовитість....відмову від спокус немузиканта.. чималі фінансові затрати  і вже тоді,по проходжені цього всього Ви Музикант.....!!!))))

 

Це  було більше сказано в жарт...Ну а звати мене Ігор(Gora),а Марта-моя донька.За плечима купа років навчання(муз.школа,училище),так шо знаю про це всьо зі свого досвіду.МУЗИКАНТ-талант від Бога-це 100%.

Зіі мною лабає чувак-самородок,який навчився сам!!! за пів року лабати на саксі(і він не знає  ні одної ноти).Йому 22 роки,старші вчителі-професіонали в шоці,бо він крутіше лабає за них!!Це можна порівняти з тою дитиною,яка народилася і вже малює.Він дійсно-ТАЛАНТИЩЕ!!! І є таких багато вундеркіндів!!!

Стоїть ноут,мікрофон,і чувак співає.Йому кажуть ВКЛЮЧИ нам пісню. Музикантом таке назвати язик ні в кого не повернеться.Хоча саме чудо себе називає музикантом.

Дякую що підтримуєте тему! думаю що ще багато буде коментарів і що тема  цікава!!!! До речі всіх з наступаючим новим роком!!! і Різдвяними святами!! Всім творчих успіхів, багато здоровя, І щоб ви заслужили щоб Вас називали Музикантом!!!

Стоїть ноут,мікрофон,і чувак співає.Йому кажуть ВКЛЮЧИ нам пісню. Музикантом таке назвати язик ні в кого не повернеться.Хоча саме чудо себе називає музикантом.

Сьогодні був на забаві там два зали, ну і звісно два гурти, ну якщо один з них можна назвати гуртом?

Ситуація така як описана вище Стоїть ноут,мікрофон,і чувак співає.Йому кажуть ВКЛЮЧИ нам пісню. Далі На подіумі двоє! Один ноутбуко грай, друга вокалістка, забув сказати той що грав))))) на ноутбуці щей співав!!! Чесно кажучи жалюгідне видовище!!!! Після такого взагалі не хочеться слухати музику! навіть в МР3! вокалістка ще куда не йшло! Доречі картину портив привязаний мікрофон за ноутбуком))))))

В другому залі була 50%/50% жива там картина краща!!! Може краще В даний час викреслити таке слово як музикант!!!! Повірте як би ви не грали? Але коли ви це робите в живу, це приємно для вуха,якби не звучала фонограмма....,жива квітка пахне! хоча її запах не кожному подобається, пластмасові квіти смердять, і гидко виглядають!!!! Це моя думка нікого не осуджую!!!!! Але пропоную в цій темі відкрити обговорення назви для таких виконавців!!!!! Всіх вітаю з наступаючими святами!!!!!! Всім творчих успіхів!!!!!

 

тема провокаторська,та бездарна - ( з пустого в порожнє )

 

Хай Новий рік несе дива. 
Нехай згорить, дотла, Москва! 
І ще б нам, дуже повезло, 
Якби застрелився х-ло! 
А ще, у наших ворогів, 
Хай ріки вийдуть з берегів! 
Хай газ по тридцять, нафта двадцять, 
Хай, москалі, повеселяться! 
А нам, щоб жити без війни. 
Щоб снились кольорові сни. 
Щоб, кожен українець, брат! 
Щоб рід помножився в стократ! 
Щоб зникла, з влади, вся холера, 
А став новий Степан Бандера! 
Ми стали вільними від нині, 
Здобудем Славу Україні!

тема провокаторська,та бездарна - ( з пустого в порожнє )

та чого ж, хай собі люди пописують, на те воно і "вільне спілкування".То шо одне: в подібних темах є сприятливі умови для виникнення срачів, але то вже модери мали б профільтровувати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти