Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт
Мікшерний пульт

А сам Пан Василь яким пультом користується ?  Можна взнати за ради цікавості ?

Беренж. Германия

Якраз правдиві пульти  Беренджери виробниства з німців напр..( Behringer Eurorack MX802a, BEHRINGER XENYX X 1204USB, BEHRINGER XENYX X2222USВ)  -  всі і мали параметричний еквалайзер....

Щось не клеється??? 

( Behringer Eurorack MX802a   не параметричний. Про інші не цікавився.  Я про пульт 98р. синього кольору. А все інше китайське мене не цікавить. Пульт Ямаха звучить також гарно. Не памятаю серії.

По логіці Василя то вже краще взагалі без еквалайзера, прийшов включив і лабаєш. 

Дешево і сердито

Я трохи в шоці!!

Що можна настроїти без параметрики?!!!

Яка середина? 2,5кГц? А якщо мені треба 1 кГц чи 2кГц?

А фідбек найчастіше на цих частотах, тоді як?

А "низи" 100Гц? А якщо мені треба "бубніння" забрати? А воно на 180-200Гц, що робити?

Чи то я вже "вимахуюсь"?

Федишин, та строй ти собi що хочешь!!! Менi аж по цимбалах. Ляпаеш дурницi....герцеберятор хр..нов.

Давно не був.Отож по-порядку:

Параметрика в ньому є і то є гут.А на тезу, шо то є непотріб я скажу просто: "ви просто нє умєєтє іх гатовіть"( сорі, російської розкладки не маю).Працюємна YAMAHA MG 166CX, якби не наявність параметрики, то би давно його збагрили, бо більше нічим не влаштовує.

Топікстартер, ну то що, купив?Якщо так, то вітаю.Якщо ні, то пролетів, бо з оголошень пульт пропав,..ну ти поняв.Такі штуки при такій ціні довго не лежать.

Федишин, та строй ти собi що хочешь!!! Менi аж по цимбалах. Ляпаеш дурницi....герцеберятор хр..нов.

Молодець!!! Нічого не знаю і знати не хочу

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти