Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Стабілізатори напруги для музичної апаратури
Стабілізатори напруги для музичної апаратури

Друзі, підкажіть як підібрати надійний стабілізатор для роботи на музичній апаратурі. В кого які варіанти і відгуки.

Мені попав по шаровій ціні 10 квт на релюхах,вже пару раз виручав крепко,хоча хватить і 5 квт.

500 ватт хватає з головою

500 ват це на китайський монітор хіба що,парк v1800 при повній потужності бере близько 10 ампер(близько 2.2 квт),і коли напруга 180 вольт то потрібно і стабілізатор хорошим запасом,я працюю на основній роботі на  РЕМ і що таке занижена напруга на лінії знаю добре.

Най буде по Вашому, але я працюю на бiльш потужнiшньому звуцi i вже давно, та цей стабiл...ор мене нiразу не пiдвiв. Спорити не буду, Ви краще знаете. Ви тут всi досвiдченi,а я так, всього 28 рокiв муз стажу- можна сказати що зелений)))

Рилейний стабілізатор при різкому скачку напруги не завжди вчасно спрацьовує. Оптимальний варіант - на теристорах,  значно надійніше ну і само-собою він коштує  дорожче.       

Рилейний стабілізатор фірми FORTE  при скачку мене не захистив, гадость ще та, без ревера відіграв весілля та й побіг купляти LUXEON LDS-1500. Слава Богу питань не моє.

 

Можливо стабілізатор це діло, але я з 89-го року працюю на трансформаторі виготовленому хлопцями в "Кіномережі" зі 127-ми вольтового(був такий колись в пересувній кіноапаратурі). Має пакетник 3 положення (-) назад і 7 (+) вперед. Виручає здорово. А з приводу "скачків" напруги, ставлю перед трансформатором реле напруги (мінімальна 180В, максимальна 250В, затримка перед включенням 3 хв.) і поки-що все ціле все працює.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти