Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЧИ ВАРТІ УВАГИ ФІЛЬТРИ ФІРМИ ACUSTIC МІСТО К-ПОДІЛЬСК
ЧИ ВАРТІ УВАГИ ФІЛЬТРИ ФІРМИ ACUSTIC МІСТО К-ПОДІЛЬСК

ЧИ ВАРТІ УВАГИ  ФІЛЬТРИ ФІРМИ АКУСТІК К- ПОДІЛЬСЬК

Якшо вони проведуть всі необхідні заміри ваших динаміків  і конкретно підних розроблять філтри, і оформлення акустичних кабінетів , то чому-б ні..А так,на воко  Вам ніхто доброго фільтра не спаяє,

пан Юрій Степанюк з фірми  акустік  хороший  фахівець і нормальний чувак подвони і я думаю він тобі допоможе.

Набагато кращі чим в Парка і надійніші.Парка колонки я чув не раз як горіли від знайомих-а в Акустіка ще ніразу нечув ні за одну поломку.

п.Jd цікаво. а то в одних і тих семе знайомих Парк горить а Акустік ні, чи в різних? Бо я схильний думати що причина такої ненадійності  Парка не в Самому Парку а радше в тих "знайомих"...

Бо я от переконаний, що якщо я сильно захочу ,та  акустік так само швидко спалю як і парк ,та і вообще будь що))))

Фільтрами повинні займатись професіонали,або фірми які вже доказали свою надійність .

Причина   не  в одних тих самих знайомих а скоріше всього приперевезині колонок.Причина в тому що на  динаміках Eminence стоять клеми а на Маг  защолки чи зажими незнаю як їх правильно називати.І вони дуже часто злітають і замикають і горить не тільки фільтр а також усілок. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти