Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Shure Beta 87 китай
Shure Beta 87 китай

Хто що може сказати про копію мікрофона shure beta 87? 

Хтось використовує?

І як він вам? Варто переплачувати?

Заказував з цього сайту:http://microfon.in.ua/index.php?route=product/product&path=136_137_142&product_id=124

А Ви впевнені що він дійсно конденсаторний, як вказано на коробці?

Ні, він точно не конденсаторний..але я не отримав ще його...буду бачити...

Копія конденсаторного коштує від 1200 гривень.

Що ви від нього чекаєте?  Які гроші такий і звук

Я лиш запитав думку інших людей, можливо хтось має його...тому цікаво почути думку тих хто його використовує)

Музиканти переважно купують дорогі мікрофони які коштують більше 100 баксів для того щоби  було легше співати ,  бо у дорогого краща передача голосу.  Мікрофон то не шкарпетки можна і раз на 10 років потратитися.

То   на скільки ви себе любите на  40 чи на 200 баксів?

Маю , бета 58 китай ,Pg 48 шур правдивий бюджетний, Войс ПЛ 84 кондесаторний і СМ 58 правдивий мексиканець,

Спочатку китаєць був терпимий? на рівні pg 48 але швидко здувся ,вилетів вимикач,якість відтворення впала помітно, а PG 48 працює вже з десяток років,як я над ним тільки не знущався ....хотя в колеги є китайські підробки вже 5 років, нічого ,живі і він тільки на них і працює ...))) На апараті невисокої якості ,навряд чи хтось побачить разючу різницю,хоча вона є...в якісний мік співати легше, горло так не мучиться ,але і акустика також має бути адекватна...

Я б всетаки, на вашому місті придивився ,якщо коштів бракує, до бюджетних шурів,шенхейзерів ,чи АКГ ,там хоч якась гарантія якості є...В них не так приємно працювати як в хороші мікрофони (ціна від 100 доларів),але всеж можливо ...

Я сам користуюся двома мікрофонами вокальними маю Senheiser 935 і  Audix OM6 і ще купив собі Audio technica AE3300  ще не знаю як вона буде бо ще не прїхала. Дуже хотів Audio technica 5400 але  дуже вже вона дорога.

Senheiser  дуже гарно звучить в хороших залах дуже прозоро і чисто , в проблемних може заводитися. 

Audix рятує в гудячих бетонних залах.   Ще дуже гарно звучать electrovoice  особливо старші Американські то звук на рівні senheiser має такий мій колега дуже задоволений.

Бета 58 також хороший мік колись в такий співав але по чутливості він трошки слабший.

См 58 також колись мав але в нього було мені важко співати

 

 

Ні я ні вона, ні мої друзі особливої різниці не чуємо. Може не такі професіонали, а може всі дурні....

Ну що ви!!!!

Це геніально!!!

 Дурні ті хто платить 100-300 баків за мікрофони!!!!

Якщо ви не чуєте різниці, то який зміст платити більше?!!!!! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти