Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Поділіця враженням від колонок Electro-Voice Eliminator i
Поділіця враженням від колонок Electro-Voice Eliminator i

Є можливість взяти з Європи повний комплект. Хочу почути враження тих хто працював на такому апараті

Хороше звучання. Мягко і виразно. Там стоїть добрий драйвер. Але на мою думку є два мінуси. Динаміки слабоваті. Бюджетні-маленький магніт і колонка досить така габаритна. Не практична. А так звучать гарно. Якщо на стаціонар і не перевозити ну і якщо в невеликому приміщені то хватає аж по вуха. А якщо потрібно притиснути то динаміки можна загнати.  Треба бути обережним.

Дякую! Пане Ivan2912

Думаю тут запитання за скільки пропонують...І що можна за дану суму купити. Колонки 350 Ват, відповідно звуку іменно на 350 Ват.

Для мене 350 малувато для весілля, себе знаю)).

350 Ват Норомально ..))) А якщо комплектом з їхнім же сабом, то вообще норомально...)))) Ну але нє, то звісно хто що любить,я волію краще 350 від  Войса чим літра (кіловат) від непонятно чого...

То звісно якщо стоїть питання ціна- якість...А якщо не стоїть ,то нафігачити зо пять кіловат Войса чи дінакорда і най сі гості бавіт...)))

Доречі тиск має значення ,Був свідком змагання двох кантор , в Одних Войс ZX5 і професійне виконання,в других звук купа хламу але дуууже голосно і виконання таке саме як звук , я був обескуражен до поноса ,но людім сі більше сподобало там де голосно.....рагульня....))))

Ти Ви Бодю балувані :) :):) Людям сє подобає, а єму нє... :(((

350 Ват Норомально ..))) А якщо комплектом з їхнім же сабом, то вообще норомально...)))) Ну але нє, то звісно хто що любить,я волію краще 350 від  Войса чим літра (кіловат) від непонятно чого...

То звісно якщо стоїть питання ціна- якість...А якщо не стоїть ,то нафігачити зо пять кіловат Войса чи дінакорда і най сі гості бавіт...)))

Доречі тиск має значення ,Був свідком змагання двох кантор , в Одних Войс ZX5 і професійне виконання,в других звук купа хламу але дуууже голосно і виконання таке саме як звук , я був обескуражен до поноса ,но людім сі більше сподобало там де голосно.....рагульня....))))

Дана система дійсно працює, чим більше звуку тим краще, а ще баса накинути, щоб куфайку  колихало і народ відривається.

 

 Людям сє подобає, а єму нє... :(((

О такий я ізвращенєц...)))) Я взагалі люблю що добре , не сосиски яких пес не їсть, а краще менший але наш,справжні,автохтонний кусок шинки ,літринку другу домашнього вина ,цукєрки від рошен, попри всю сучість  їхнього шефа ,цукєркі файні ІМХО, а музика звісно ,шоб скрипочка залоскотала, щоб сакс серце з грудей вирвав а гітарка щоб його (серце) назад запхала...і Бабу ,ой пардон даму гарну сочну ,пружну де треба і мяку як сі хоче і щоб з вогником...)))) А не кусок пластмаси......(((

недавно знову  їздив до товариша причесувати апарат, Електровой Елімінатор, я б не радив на нього вже звертати увагу, колись був суперовий апарат, а на сьогоднішній день можна вибрати набагато якісніший апарат та й за ті ж гроші. ІМХО

 

 набагато якісніший апарат та й за ті ж гроші.

Доброго здоровячка,цікаво ,що саме можете порекомендувати за ті ж гроші....з брендового....?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти