Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Корг І30 проблемка допоможіть вирішити
Корг І30 проблемка допоможіть вирішити

Доброго дня всім хто відгукнеться на моє прохання.Прошу Вашої допомоги або підказки.Придбав Синтезатор корг І30. Коли працює в режим PROGRAM клавіатура працює все добре.Коли переключаєш в режим  ARR PLAY ноти Е(мі) F# (фа дієз)G#(соль дієз)не строять  повишають на чверть тона.Яка може бути причина і де її шукати.Може хтось стикався з такою проблемою. З коргом працюю в перше.Всім дякую на перед хто вділить пару хвилин для допомоги.З повагою до Всіх Андрій!!!!!!!! 

Доброго дня. Гляньте налаштування "строю" клавіатури, так званий SKALE TUNЕ. З коргом справи не мав (у мене ямаха), але "симптоми" дуже схожі на те, що інструмент налаштований на "арабський" лад (його ще називають "oriental"). Меню функцій корга не знаю, але, орієнтовно, шукайте розділ налаштувань строю клавіатури (в ямасі розділ меню називається Master Tune / Skale Tune, там налаштовується загальний "строй" інструмента і міжнотні "інтервали"), там перевірте щоб стояло налаштування EQUAL. Відразу вибачаюсь, якщо щось не так (вище вже писав, що корга не мав), але, думаю, напрям, куди "копати", зрозумілий.

Маю надію, що чимось допоміг 

Андрій. Я от сидів години зо три біля корга. Я все переклацав, хотів зробити вавку аналогічно вашій, але я не зміг.  Що з вашим коргом?????

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти