Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підскажіть жо краще колонки Маг чи Парк-аудіо.
Підскажіть жо краще колонки Маг чи Парк-аудіо.

Ромко Тістик , RCF 715A вибір не поганий за свої гроші.

Але якщо брати активні, пламасові, двохполосні відомих брендів то найраща пропозиція  FBT PROMAXX 114A ( правда на пару сотень буде дорожча). Динаміки пропонують модні!

а як себе поводять Electro-Voice ZLX 15P

 

Є ціна - є якісьть ! За колонку по ціні  доброго мобільного телефону як правило покупець отримує переважно малу вагу і трішки дизайну, а звук там це вже як м'ясо у дешевій ковбасі-є і багато !

Виходить що Парк аудіо дельта 4215 краща за electro voice zlx 15 p чи як хто знає як звучить electro voice zlx 15 p.

 RCF довідома пофесіоналам у 2016році зайняла друге місце по масивам після Парк аудіо

Мощна предява .))))) то так на Паркаудіо говорять?і я їм вірю...)))) А скиньте посилання на дане дослідження . цікаво....Я б його залюбки заніс в офіс Меєра .чи Ель-акустіка .хай обісруться....))))

 

що краще парк чи маг 

Пох....хоча якщо брати топові моделі . то парк на свої B&S монтує .це може буте плюсом. але всерівно пох....головне ціна..дорожче краще .

 ми граємо скрізь

На активах "скрізь" грається ще простіше. є таке поняття як мобільність....

а як себе поводять Electro-Voice ZLX 15

Тихенькі  .скрізь не пограєш..в кабак може бути.динаміки тіж штамповані Еміненси шо і парк використовує...в принципі...плюс DSP модуль. Парк голосніше .але на максимальній гучності стільки срачу вилазить .що рука до "волюму" сама тягнеться. .може тому ZLX і тихіше ...лімітери таким чином срач ховають . 

 

не завжди ціна відповідає качеству.

переважно відповідає. не все що в китаї зроблене то гімно

Я так зрозумів що Пан sergiykoo вже тут всіх трішки підзамахав своїми темами. По всіх його запитаннях та відповідях  зрозуміло що він двома руками за парк чи маг- но не за фірму. Ну тільки хоче щоб хтось підтвердиав його думки. Нерозумію для чого було створювати такі теми коли людина і так не збирається купляти фірмових колонок.  Маг чи Парк може позмагатись наприклад з Берінжером но ніяк не з RCF. FBT чи наприклад Дінакорд.  Це чисто моя думка. Бо вже це все перепробував. Просто фірма і в Африці фірма.

Сергій нормально мислить.  Тому що парк ставить нормальні динаміки B$C в топових  серіях ,  а за такі самі гроші то виходить бюджетний RCF в пласмасі.

Ivan2912 я готовий взяти І  Electro-Voice ZLX 15 чи RCF бюджетний варіант але я хочу почиту думки від людей які працювали на фірмі чи на інших, те що звучало раніше фірма то зараз вона далеко не так звучить ось і вся проблема, а за лейби платити чи за що? Якщо на сьогоднішній день парк дорощий за РЦФ то виходить що парк лучий, ча Маг, то я краща переплачу за іншу фірму яка гратиме а не за картинку.

 

felixlife Сьогодні, о 08:56


Користувач
Повідомлень: 115

Парк перепроектував свою дельту 4215. Зараз там стоїть драйвер b&c. Характеристики стали кращими. Тому тут варто подумати, що краще. Ось мені пишуть і таку відповідь.

Дехто пише -  тож фірма: -  а дати характеристику ніхто не може кожен себе тішить картинкою яка намальована на їхніх колонках а звучать вони чи не звучать, китай чи не китай то вже другорядне, голвне фірма намальована, це може написати людина про фірму яка купила колонки 10 років назад, но вона явно не грала на сучасній фірмі яка стоїть гроші а грає як самопали в пласмасі. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти