Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Радіомікрофон Shure slx24 beta58 чи Sennheiser ew135 g2
Радіомікрофон Shure slx24 beta58 чи Sennheiser ew135 g2

Радіомікрофон Shure slx24 beta58 чи Sennheiser ew135 g2 Що вибрати для вокалу? Чекаю поради! Дякую! 

KILYA1974   Чувак, використовуй Google  

Знає все і не обматюкає..

Майже так ,  але маленький нюанс - KILYA1974 буде матюкати Google , який вже ніхрена не знає ...хіба може на якійсь 101-й сторінці . І то не факт .

Всі розумні! Це я зрозумів! Я також не пальцем роблений!!! Вибачте за грубість! Але , навіщо тоді хлопці, Ви сидете на форумі, якщо в "ГУГЛІ" все є! Це без обід! А тепер по суті! Якщо не можете дати пораду, то краще не пишіть нічого! Дякую за розуміння!       

Бляха муха...А МИ ТуТ всі пальцем, І поможемо Тобі промоніторити ринок китайської продукції, що і як і за скільки???
Кілл, сам якою інфломацією поділився відколи зареєстрований на сайті? Не пальцем він роблений...

"SHARIK" Вам нічим зайнятись? Я нікого не прошу моніторитиніякі ринки! Спитав поради у людей ,які працювали з такими системами! А про фірму вашу , так 90% виготовлена в Китаї! Фірмовий ти наш! Чи допоміг я комусь чи ні, не тобі судити! Ти по рейтингу також не далеко втік від мене! Я не хотів нікого ображати , але ти мене змусив! А про творчість, яка творчість? Реально працює декілька людей та гуртів, а все інше "ОДНІ ПЕРЕКЛАДИ РОСІЙСЬКОЇ ЕСТРАДИ"  чи на Україні замало талановитих людей!  Тоді давайте замість того щоб створювати свою культуру , будемо  займатись перекладами пісень всього світу! Повна нісенітниця! І заміть, всі переклади ідуть із західної України! Це так до слова! Я розумію ,що тобі легше поїхати в Польщу , та й купувати так звану "ФІРМУ" Бачив я ту фірму і працюю я також не на Гі...ні. В умілих руках і китаєць зазвучить! Хоча у нас на Україні є достойні кокуренти і RCF i EV i т.д. і надійність покруче буде! Хотів би я бачити тебе у шалаші коли йде дощ чи сніг надворі зі своєю фірмою! Так що давайте не будемо ображати один одного! І закінчимо цю розмову! Ще раз прошу ВАС, як людину , не лізьте туди куди не просять!    

І на рахунок даних мікрофонів! Коли тамада працює в залі чи в шалаші і кожна бабка чи дід, чи будь-хто із гостей хочесь щось сказати , більше того заспівати! Не думаю що мікрофон за 30 000 грн. варто їй дават в руки! Це моя особиста думка може у ВАС ні ? Хоча не думаю!   

КKILYA1974  "ФірмовийТИмій",  не знаю про який радіомік Ти лепечиш, але Ти сильно полмиляєшся. Я мав одного з перших китайців "суперлюкса", якого збувся через пів року  ( ПРО ЩО І ПИСАВ десь ТУТ).  Якщо  Тобі потрібний  " салатний мікрофон" - так і пиши, може хтось щось і підкаже.  Для якого використання потрібно в ТЕМІ НЕ ВКАЗАНО  ( вокал , бек вокал, іструментал, понти) - не зрозуміло.????  А так сам вчитайса в заголовок своєї теми і подумай яку відповідь ТИ дав би мені,  як би я таку Х......ню написав.

Шановний ! Ти що хочеш? Я взагалі не хочу з тобою спілкуватись! Так що бувай здоровий і понтуйся десь в іншому місці!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти